🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Coinbase از DeFi دفاع می‌کند، Polygon می‌گوید جمع‌آوری ۱ میلیارد دلاری ZK نتیجه خواهد داد: تعریف مجدد امور مالی

مدیر عامل Coinbase به آخرین متحد در فضای DeFi تبدیل شده است و خواستار تنظیم مناسب اکوسیستم به جای اقدامات اجرایی توسط نهادهای نظارتی است.

به Finance ReDefined خوش آمدید. این یک خبرنامه هفتگی است که بینش های مهم مالی غیرمتمرکز (DeFi) را ارائه می دهد. خبرنامه ای طراحی شده تا مهم ترین تحولات هفته گذشته را برای شما ارائه دهد.

هفته گذشته در DeFi شاهد بودیم که مدیر عامل Coinbase از اکوسیستم نوپای خود در میان درخواست‌های فزاینده برای اقدامات اجرایی دفاع کرد، در حالی که مدیر عامل Polygon گفت که شرط‌بندی ۱ میلیارد دلاری او برای اثبات دانش صفر نتیجه داده است. او گفت که از این موضوع آگاه است.

بنیانگذار MakerDAO معتقد است که استیبل کوین های غیرمتمرکز می توانند بر ارزهای دیجیتال تسلط داشته باشند، در حالی که آزمایشگاه Solidus می گوید صرافی های غیرمتمرکز به آهنربایی برای معاملات شستشو تبدیل شده اند.

۱۰۰ توکن برتر DeFi هفته ای ترکیبی با برتری نزولی داشتند زیرا اکثر توکن ها در نمودارهای هفتگی قرمز معامله می شدند.

مدیر عامل Coinbase از DeFi پشتیبانی می کند، به دنبال شکایت برای ایجاد سابقه قانونی است

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase از پروتکل های DeFi حمایت کرد. در یک پست اخیر در رسانه های اجتماعی، آرمسترانگ از پروتکل های DeFi در دادگاه خواست تا یک سابقه ایجاد کند، زیرا سیستم حقوقی نشان می دهد که به طور مداوم به حمایت از حاکمیت قانون متعهد است. از آنها خواست تا رویه های قانونی را در نظر بگیرند. او گفت که رویکرد فعلی در درجه اول صنایع مهم را به سمت حوزه های قضایی خارجی سوق می دهد.

با توجه به او، پست On It بیان می کند که هیچ اقدامی نباید انجام شود.

به خواندن ادامه دهید

موسس MakerDAO: استیبل کوین‌های غیرمتمرکز می‌توانند بر ارزهای دیجیتال تسلط داشته باشند

رون کریستنسن، یکی از بنیانگذاران پیشگام DeFi MakerDAO، گفت که تا زمانی که ارزهای رمزنگاری شده بتوانند «در نهایت به پتانسیل کامل خود برسند، استیبل کوین های غیرمتمرکز در نهایت به بازار استیبل کوین تبدیل خواهند شد. گفته می شود که امکان کنترل ارزهای دیجیتال وجود دارد.

کریستنسن در صحبت با اندرو فنتون از Cointelegraph در Token2049 در سنگاپور، نظرات خود را در مورد آینده استیبل کوین های غیرمتمرکز مانند Dai (DAI) و نقش آنها در اقتصاد رمزنگاری گسترده تر به اشتراک گذاشت.

به خواندن ادامه دهید

بنیانگذار Polygon: شرط ۱ میلیارد دلاری روی ZK rollup نتیجه می دهد

Sandeep Nailwal یکی از بنیانگذاران Polygon می گوید که شرکت های بلاک چین لایه ۲ از تخصیص یک میلیارد دلار برای توسعه راه حل های مقیاس پذیری مبتنی بر دانش صفر (ZK) برای اکوسیستم اتریوم سود می برند. این چیزی است که من فکر می کنم.

در سخنرانی اصلی خود در آخرین نسخه کنفرانس Token2049 در سنگاپور، Nailwal در مورد توسعه تلاش‌های مقیاس‌پذیری «Polygon 2.0» و فناوری بازگشتی مقاوم به ZK برای ایجاد یک اکوسیستم بلاک چین قابل‌عملکرد یکپارچه صحبت کرد. من به این قول اشاره کردم.

به خواندن ادامه دهید

صرافی های غیرمتمرکز معامله گران شستشوی کریپتو را جذب می کنند: آزمایشگاه های سولیدوس

به گفته شرکت نظارت بر بازار Solidus Labs، بیش از ۲۰۰۰۰ توکن رمزنگاری از طریق تراکنش‌های شستشوی مبادلات غیرمتمرکز (DEX) در سه سال گذشته دستکاری شده‌اند.

در بخش دوم گزارش عملیات بازار ارزهای دیجیتال سال ۲۰۲۳ خود که در ۱۲ سپتامبر منتشر شد، Solidus فاش کرد که از نمونه ۳۰۰۰۰ استخر نقدینگی مبتنی بر اتریوم DEX، نزدیک به ۷۰٪ این شرکت گفت که متعاقباً مشخص شد که تراکنش‌های شستشو را انجام داده است. ارز مجازی به ارزش تقریبی ۲ میلیارد دلار

به خواندن ادامه دهید

گروه‌های DeFi درخواست می‌کنند تا «ترول‌های ثبت اختراع» را که پروتکل‌های DeFi را هدف قرار می‌دهند، متوقف کنند

گروه‌های حامی DeFi از اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده درخواست کرده‌اند تا پتنت‌های متعلق به شرکت‌هایی را که آنها را به عنوان «ترول‌های ثبت اختراع» متهم می‌کنند (شرکت‌هایی که هدفشان سود بردن از دعوی حقوقی ثبت اختراع است) بررسی کند.

در یک پست وبلاگی در ۱۱ سپتامبر، صندوق آموزش DeFi اظهار داشت که در ۷ سپتامبر، دادخواستی بیش از ۹۰ صفحه‌ای را به هیئت محاکمه و استیناف ثبت اختراع ارسال کرد که به دنبال لغو اختراعات متعلق به True Return Systems بود.

به خواندن ادامه دهید

مروری بر بازار دیفای

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، ۱۰۰ توکن برتر بر اساس ارزش بازار در DeFi هفته‌ای مختلط داشتند، با نمودارهای هفتگی که بیشتر توکن‌ها را قرمز نشان می‌دادند. کل مبلغ قفل شده در پروتکل های DeFi همچنان بیش از ۴۹ میلیارد دلار است.

از اینکه مرور کلی ما را در مورد تأثیرگذارترین تحولات DeFi این هفته خواندید متشکریم. جمعه آینده را برای داستان‌ها، بینش‌ها و آموزش‌های بیشتر در مورد این جهان پویا در حال تکامل هماهنگ کنید.


نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا