🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Coinbase به شکایت SEC پاسخ داد و گفت که تیم به حقایق و قانون “اطمینان” دارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برایان آرمسترانگ در یک پست در رسانه های اجتماعی گفت که قوانین کمیسیون بورس و اوراق بهادار نامشخص است و او معتقد است که دادگاه باید حکمی برای شفاف سازی قوانین صادر کند.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، به طور علنی به شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه شرکتش پاسخ داده است. می گوید در یک پست توییتری، تیم اعلام کرد که «به حقایق و قانون اطمینان دارند» و از این فرصت برای «در نهایت شفاف‌سازی قوانین ارزهای دیجیتال» در دادگاه استقبال کردند.

در ۶ ژوئن، SEC شکایتی علیه صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase تنظیم کرد و آن را متهم کرد که بدون ثبت در کمیسیون، یک بورس اوراق بهادار، کارگزاری-فروشنده و اتاق پایاپای را اداره می کند. در پرونده خود، ادعا کرد که ۱۳ ارز دیجیتال فروخته شده توسط Coinbase، از جمله Cardano (ADA)، Solana (SOL)، Polygon (MATIC) و Filecoin (FIL)، تحت تعریف اوراق بهادار قرار می گیرند.

آرمسترانگ در پاسخی در توییتر گفت که شکایت علیه کوین بیس “بسیار متفاوت از سایر دعاوی است” زیرا “فقط بر آنچه که یک امنیت است و نه یک امنیت تمرکز می کند.” این به تیم “اعتماد به حقایق و قانون” داد. او گفت: «SEC و CFTC حتی نمی‌توانند درباره اینکه کدام ارزهای رمزپایه اوراق بهادار هستند، توافق کنند. [U.S. Commodities and Futures Trading Commission] اظهارات ضد و نقیض کرد. “

آرمسترانگ ابراز امیدواری کرد که روند دادگاه به آنها اجازه دهد تا «در نهایت» چگونگی مطابقت صرافی‌های ارزهای دیجیتال با قوانین اوراق بهادار را روشن کنند. او همچنین تلاش اخیر کنگره برای تصویب لایحه ارزهای دیجیتال را ستود و اظهار داشت: “به همین دلیل است که کنگره ایالات متحده قوانین جدیدی را برای اصلاح این وضعیت ارائه می کند.”

مربوط: Coinbase توسط تنظیم کننده امنیت دولتی همزمان با شکایت SEC مورد هدف قرار گرفت

پاسخ آرمسترانگ آخرین مورد از یک سری پرونده های حقوقی و بیانیه های عمومی بین بورس و SEC از ماه مارس است.

Coinbase در ۲۲ مارس اخطار ولز از SEC دریافت کرد مبنی بر اینکه رگولاتورها ممکن است به دنبال اقدامات اجرایی باشند. در پاسخ، صرافی بیانیه‌ای از تیم حقوقی خود در ۱۹ آوریل منتشر کرد، با این استدلال که اجرای احتمالی SEC “توسط قانون یا در محدوده اختیارات کمیسیون پشتیبانی نمی‌شود.”

اخطارهای ولز روند قانونی را آغاز نمی کند. این فقط برای اطلاع شرکت ها از امکان طرح دعوی در نظر گرفته شده است.

در ۲۵ آوریل، تیم حقوقی کوین بیس دست به حمله زد و به طور پیشگیرانه علیه تنظیم کننده های اوراق بهادار شکایت کرد. در این شکایت، SEC مدعی شد که قوانین شفافی را برای مبادلات ارزهای دیجیتال به موقع ارائه نکرده است، از جمله قوانینی که بین ارزهای دیجیتال که اوراق بهادار هستند و ارزهای دیجیتال غیرقابل تمایز قائل می شوند. SEC با استدلال در مورد اخراج خود در ۵ می پاسخ داد و Coinbase در ۲۳ مه پاسخی به مانداموس ارائه داد که شکایت علیه SEC را تأیید می کند.

Coinbase در ۲۵ آوریل علیه SEC شکایت کرد و SEC شکایتی را علیه Coinbase در ۶ ژوئن تنظیم کرد، بنابراین این دو سازمان اکنون درگیر دو روند قانونی جداگانه علیه یکدیگر هستند.نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا