اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Coinbase مجدداً تأکید می کند که محصولات “Staking” اوراق بهادار نیستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

SEC در حال گسترش تحقیقات خود در مورد صرافی های ارزهای دیجیتال است و محصولات را برای نقض احتمالی اوراق بهادار هدف قرار می دهد.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، تلاش کرده است تا حدس و گمان‌ها مبنی بر طبقه‌بندی محصولات سهام بورس او به عنوان اوراق بهادار را خنثی کند. این به بحث های جاری در مورد مقررات ارزهای دیجیتال با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) می افزاید.

آرمسترانگ در یک مصاحبه تلویزیونی با بلومبرگ در تاریخ 1 مارس، با اشاره به ارزهای رمزنگاری شده که می‌توانند مستقیماً در صرافی‌ها برای تولید سود سهام قرار گیرند، گفت: “محصولات سهام ما اوراق بهادار نیستند.” او ادامه داد:

“به عنوان مثال، مشتریان هرگز دارایی های خود را به یک coinbase تبدیل نمی کنند. من فقط آنجا هستم.”

توضیح آرمسترانگ منعکس کننده راهنمایی های ارائه شده توسط پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس است که ماه گذشته به سهامداران گفت که محصولات سهام بورس، محصولات بازدهی تحت پوشش SEC نیستند. کراکن به عنوان بخشی از توافق، کراکن با پرداخت 30 میلیون دلار به عنوان چمباتمه، سود پیش داوری و جریمه های مدنی موافقت کرد.

پس از تسویه حساب با Kraken، SEC توجه خود را به محصول سهامداری Coinbase معطوف کرد. به طور خاص، رگولاتورها در حال بررسی هستند که آیا محصولات سهامداری کوین بیس با تعریف قانونی یک اوراق بهادار تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده مطابقت دارد یا خیر.

مربوط: Crypto Biz: Coinbase خطرات زیادی دارد

کوین بیس در سه ماهه چهارم پس از خروج گسترده وجوه در زمستان ارزهای دیجیتال، 557 میلیون دلار ضرر را ثبت کرد. با کاهش حجم معاملات، درآمدها نسبت به سال قبل 75 درصد کاهش یافت.

پس از افت 86 درصدی در سال 2022، سهام کوین بیس در این سال به شدت بازگشته است. این سهام در حال حاضر حدود 64 دلار معامله می شود و در سال 2023 بیش از 90 درصد افزایش یافته است.نویسنده: Sam Bourgi

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا