اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Coinbase ساکنان دی سی را به بستنی و کریپتو تاک دعوت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برایان آرمسترانگ گفت که حدود یک ساعت را در دفتر سنا دیرکسن در واشنگتن دی سی گذراند و درباره ارزهای رمزنگاری شده گپ زد و از غذاهای کم قند در اسنک بار ساختمان لذت برد.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل شرکت ارزهای رمزنگاری شده مستقر در ایالات متحده، کوین بیس، به دنبال قانونگذاران و قانونگذاران برای بحث در مورد وضوح نظارتی در فضای رمزنگاری است.

آرمسترانگ در توییتی در 13 فوریه قرار دادن هر کسی که به دفتر سنا دیرکسن در واشنگتن دی سی دسترسی داشته باشد، دعوت می‌شود تا با او در اسنک بار ساختمان ملاقات کند و «در مورد رمزارزها گپ بزند». به گفته مدیر عامل Coinbase، او در میان انتخاب بستنی و تاپینگ های سرو نرم به دنبال «گزینه های کم قند» بود.

آرمسترانگ گفت: “من در واشنگتن دی سی هستم و کنفرانس لغو شده است.”

برایان آرمسترانگ در ساختمان سنا دیرکسن در 13 فوریه. منبع: توییتر

حضور آرمسترانگ در دی سی به دنبال اعلام کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مبنی بر تسویه حساب 30 میلیون دلاری با کراکن در 9 فوریه، پس از موافقت شرکت با تعلیق برنامه سهام خود برای کاربران آمریکایی صورت گرفت. مدیر عامل Coinbase در یک موضوع توییتری در پاسخ به شایعات ادعا کرد که پایان دادن به سهام “راهی وحشتناک برای ایالات متحده خواهد بود.”

مربوط: مدیر عامل Coinbase مستندی در مورد ارزهای دیجیتال و صرافی ها منتشر کرد

تماسی با سناتورها، نمایندگان و سایر ساکنان دی سی توسط مدیر عامل کوین بیس در حالی که کمیته بانکی سنا برای برگزاری جلسه استماع در 14 فوریه برای بررسی اثرات سقوط بازار کریپتو که قبل از آن توسط نمایندگان مجلس آماده می شود، آماده می شود. نماینده ماکسین واترز، یکی از اعضای بانفوذ کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، همچنین از رهبری کمیته خواسته است جلساتی را برگزار کنند که در آن مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید بتواند در مورد سقوط FTX شهادت دهد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا