🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Coinbase به دنبال اطلاعیه SEC Wells خواستار اقدام برای انتخاب قانونگذاران دوستدار رمزنگاری شد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برایان آرمسترانگ از حامیان کریپتو خواست تا «با قانونگذاران تماس بگیرند، به حامیان کریپتو کمک مالی کنند و در تالارهای شهر حاضر شوند» تا به قوانین شفافی برای ارزهای دیجیتال دست یابند.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase در ایالات متحده، فراخوان جدیدی را برای کاربران ارزهای دیجیتال صادر کرده است تا «نامزد ارزهای دیجیتال خود را انتخاب کنند».

آرمسترانگ در بحثی در ۲۳ مارس در فضای توئیتر گفت: گفت کوین بیس تلاش خواهد کرد تا حدود ۵۰ میلیون شهروند ایالات متحده را که از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند در یک نیروی سیاسی سازماندهی کند. بیانیه او به دنبال صدور اطلاعیه ولز از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به صرافی‌های ارزهای دیجیتال، انجام شد که نشان‌دهنده اقدامات اجرایی احتمالی بود.

مدیرعامل کوین‌بیس گفت: «چیزی که ما در تلاشیم انجام دهیم این است که شروع به انتشار محتوایی کنیم که به مردم امکان می‌دهد با قانون‌گذاران ارتباط برقرار کنند، به طرفداران کریپتو کمک مالی کنند، در سالن‌های شهر حاضر شوند و صدای شما را به گوش دیگران برسانند.» ما حامیان ارزهای دیجیتال را در این کشور انتخاب خواهیم کرد تا موفقیت خود را تضمین کنیم.

فراخوان آرمسترانگ برای اقدام، آخرین اقدام مدیرعامل کوین بیس است و نشان دهنده تغییر در موضع او در مورد آمیختگی تجارت و سیاست است. در سپتامبر ۲۰۲۰، او در یک پست وبلاگ نوشت که صرافی‌ها باید از «دلایل خاص داخلی و نامزدهایی که به مأموریت ما بی‌ربط هستند، دفاع کنند، زیرا آنها از مأموریت ما منحرف می‌شوند».

مربوط: Coinbase قصد دارد پلتفرم تجارت رمزنگاری را در خارج از ایالات متحده راه اندازی کند: گزارش

پس از آن پست ۲۰۲۰ و عرضه اولیه عمومی در آوریل ۲۰۲۱، مدیران Coinbase آشکارا در سیاست ایالات متحده دخالت کردند. آرمسترانگ با قانون‌گذاران و تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده ملاقات کرد و فریه سیرزاد، افسر ارشد سیاستگذاری، از ایجاد یک پورتال ثبت نام رأی‌دهندگان در آگوست ۲۰۲۲ خبر داد. با راه اندازی کمپین Crypto435.

با توجه به اینکه ۲۰ درصد آمریکایی ها رمزگذاری شده اند، […] آنها رای دهندگان واقعی هستند که اگر به پای صندوق های رای بروند می توانند تفاوت ایجاد کنند.»

علیرغم اطلاعیه Wells، مشخص نیست که آیا SEC قصد دارد اقدامات اجرایی علیه Coinbase را دنبال کند یا خیر. در توییتر اسپیس، آرمسترانگ از شنوندگان خواست تا از طوماری با تنظیم‌کننده‌های مالی حمایت کنند تا استدلال کنند که شرط‌بندی به عنوان یک موضوع امنیتی برای اجرای آن در نظر گرفته نمی‌شود.

مجله: ۷۰۰ میلیون دلار ETF بیت کوین سامسونگ سقوط کرد، کوین بیس از ژاپن خارج شد

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا