🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Coinbase 10 ایده برتر رمزنگاری را که توسعه دهندگان را تشویق می کند تا روی آنها کار کنند را فاش می کند

برایان آرمسترانگ از فلت‌کوین‌ها گرفته تا تبلیغات زنجیره‌ای، از توسعه‌دهندگان مشتاق می‌خواهد که این مفاهیم کریپتو را در طول زمان در بازار نزولی بسازند.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل Coinbase از ۱۰ ایده هیجان انگیز برای آینده ارزهای دیجیتال پرده برداری کرد و امیدواری خود را مبنی بر اینکه توسعه دهندگان بتوانند از بازار نزولی استفاده کنند و آن را به سطح بعدی ببرند، به اشتراک گذاشت.

در ۳۰ آگوست، رئیس Coinbase چشم انداز خود را برای آینده ارزهای دیجیتال در یک پست و ارائه وبلاگ شرکت به اشتراک گذاشت و مفاهیمی را به اشتراک گذاشت که معتقد است می تواند در صنعت دارایی دیجیتال موفق باشد.

او گفت: «تصمیم گرفتم ۱۰ ایده برترم را به اشتراک بگذارم به این امید که کسی واقعاً یکی از آنها را بسازد،» و افزود که «ایده ها ارزان هستند».

یکی از اولین مفاهیمی که او مورد بحث قرار داد «فلت کوین» بود. این یک استیبل کوین غیرمتمرکز است که تورم را برای حفظ قدرت خرید ردیابی می کند و می تواند توسط سبدی از دارایی ها یا با استفاده از یک رویکرد الگوریتمی پشتیبانی شود.

آرمسترانگ به خدماتی مانند Ampleforth و Truflation اشاره کرد که “راهی برای ردیابی تورم امروزی در زنجیره و حتی به طور بالقوه غیرمتمرکز کردن آن فراهم می‌کنند.”

او گفت که این امر ضروری است زیرا مردم تمایلی به استفاده از بیت کوین و استیبل کوین‌های دارای پشتوانه فیات ندارند و «مانند ارزهای فیات از تورم و سلب مالکیت رنج می‌برند».

مفهوم دیگر “شهرت روی زنجیره” است. این سیستمی است که امتیازات شهرت را به آدرس های کیف پول یا نام های ENS بر اساس فعالیت زنجیره ای آنها اختصاص می دهد. این شبیه به رتبه صفحه گوگل است و برای تامین مالی، رتبه بندی و جلوگیری از تقلب استفاده می شود.

آرمسترانگ همچنین پتانسیل “تبلیغات روی زنجیره” را برجسته کرد. این نسخه Web3 از تبلیغات است که در آن پرداخت بر اساس اقدامات زنجیره ای انجام می شود در مقابل تبلیغات Web2 که مبتنی بر مشاهده یا کلیک است. می‌توانید یک قرارداد هوشمند داشته باشید که در آن می‌توانید پرداخت‌ها را مشخص کنید و یک کیف پول که در آن می‌توانید تبلیغاتی را برای نمایش انتخاب کنید.

مفهوم رمز ارز کوین بیس. منبع: Coinbase.com

“تشکیل سرمایه بر روی زنجیره” (ایده دیگر) مفهوم آرمسترانگ برای دموکراتیزه کردن جذب سرمایه و اجازه به ICOها و استارت آپ های آینده برای جمع آوری پول در زنجیره به روشی سازگار و قابل اعتماد است. توضیح داده شده توسط

آرمسترانگ اذعان کرد که دلیل جنون ICO این بود که “تشکیل سرمایه در سراسر جهان بسیار اصطکاکی باقی می ماند” و افزود:

دموکراتیزه کردن بودجه این پتانسیل را دارد که مقدار زیادی از روحیه نهفته کارآفرینی را در سراسر جهان باز کند.

آرمسترانگ همچنین گفت که بازاری برای مشاغل و وظایف ارزهای دیجیتال وجود خواهد داشت که به افراد کمک می کند مشاغل ارزهای دیجیتال را در سرتاسر جهان پیدا کنند، جایی که می توان مشاغل را با ارزهای دیجیتال پرداخت کرد و اصطکاک پرداخت های فرامرزی برطرف خواهد شد. همچنین امیدوار بود. Coinbase اخیراً با X (توئیتر سابق) برای راه‌اندازی ویژگی ارسال شغل همکاری کرد.

ایده ششم آرمسترانگ «حریم خصوصی لایه ۲» است که تراکنش های خصوصی را به جای نگه داشتن آنها در بلاک چین عمومی به L2 می آورد.

وی گفت: موارد زیادی وجود دارد که شفافیت مشخصه آن است، اما مردم نمی خواهند بیشتر معاملات در اقتصاد عمومی باشد.

ایده‌های دیگر شامل مبادلات همتا به همتای کاملاً زنجیره‌ای، بازی‌های زنجیره‌ای با مالکیت دارایی و توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی بیشتر بود.

بازی‌های زنجیره‌ای در حال حاضر یک مفهوم ارز دیجیتال زنده هستند و به بازیکنان این امکان را می‌دهند که در واقع دارایی‌های درون‌بازی خود را به‌عنوان NFT داشته باشند و اقتصاد و جهان‌های متاورز ایجاد کنند. توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی مانند سهام، کالاها، املاک و مستغلات و سایر دارایی‌ها در حال حاضر در سراسر جهان در حال استفاده است.

گزارش اخیر گروه مشاوره بوستون پیش‌بینی می‌کند که توکن‌سازی دارایی‌های نقدشونده در چند سال آینده به بخش چند تریلیون دلاری تبدیل خواهد شد.

مربوط: Coinbase هنر، موسیقی و بازی را با رویداد ۳ هفته ای بلاک چین جشن می گیرد

ایده نهایی آرمسترانگ «نرم افزاری برای کشورهای شبکه» بود، ابزاری برای کمک به شهرهای نوظهور و جوامع در مدیریت حکومت، رأی گیری، مالیات ها و خدمات در زنجیره.

او گفت: «پنج سال بعد، بسیاری از کارآفرینان به گذشته نگاه خواهند کرد و آرزو خواهند کرد که ای کاش در سال ۲۰۲۳ شرکت‌های رمزنگاری را راه‌اندازی می‌کردند.

Coinbase در حال آماده شدن برای اولین اجلاس Coinbase Ventures Builder Summit در کالیفرنیا در ماه اکتبر است و حضور عمومی اخیر آرمسترانگ می تواند تلاشی برای برانگیختن علاقه به Coinbase باشد. رابطه جنسی وجود دارد.

مجله: Hall of Flame: Wolf Of All Streets نگران جهانی است که بیت کوین به ۱ میلیون دلار می رسدنویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا