🚨 اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس، PEPE را «نماد نفرت» می‌نامد و صداها را وادار به تحریم این مبادله می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک خبرنامه ایمیلی که در ۱۰ می برای مشتریان Coinbase ارسال شد، واکنش شدید جامعه پپه را به همراه داشت.

ایمیلی که به مشتریان Coinbase ارسال شده است که در آن memecoin Pepe (PEPE) را به عنوان یک “نماد نفرت” که توسط گروه‌های alt-right استفاده می‌شود توصیف می‌کند، خشم جامعه memecoin را برانگیخته است.

اینفلوئنسر معروف ارزهای دیجیتال Borovik.eth اسکرین شات هایی را از خبرنامه ایمیلی ۱۰ مه خود برای ۹۶۰۰۰ دنبال کننده خود به اشتراک گذاشت که در آن شخصیت هایی با مضمون قورباغه را به پایگاه داده نمادهای نفرت آنلاین خود اضافه کرد. به تصمیم اتحادیه ضد افترا در سال ۲۰۱۶ برای اجازه ورود اشاره کرد.

طرفداران و دارندگان ممکوین با مضمون قورباغه از توضیحات این توکن خشمگین شدند، که باعث شد کوین‌بیس عذرخواهی کند و کاربران شروع به حذف حساب‌های صرافی ارزهای دیجیتال خود کنند.

یک کاربر با نام مستعار توییتر و توسعه دهنده Solidity @kenobi پپه هشتگ #deletecoinbase را به توییت خود اضافه کرد و اعلام کرد که او نماد نفرت نیست و در نتیجه قصد دارد وجوه را به صرافی ارز دیجیتال Gemini مستقر در ایالات متحده منتقل کند.

داده‌های Tweetbinder نشان می‌دهد که هشتگ #deletecoinbase با بیش از ۱۴۰۰۰ توییت در دو ساعت گذشته و همچنان در نوار روند توییتر قرار گرفته است.

از زمانی که بایننس این توکن را برای تجارت در ۵ می فهرست کرد، اعضای توییتر صاحب رمزارز Pepe از بسیاری از رهبران صرافی‌های رمزنگاری خواستند تا این توکن را نیز فهرست کنند.

Coinbase هنوز اطلاعات زیادی در مورد اینکه آیا قصد دارد توکن Pepe را در صرافی‌ها فهرست کند، فاش نکرده است.

یکی از سخنگویان کوین بیس در پاسخ ایمیلی به کوین تلگراف گفت: «ما چیز دیگری برای اضافه کردن نداریم.

مربوط: ارزش بازار پپه طی ۵ روز ۱ میلیارد دلار کاهش می یابد، برخی از نهنگ ها همچنان خرید می کنند

ظاهراً، کامرون وینکلوس، مدیر عامل Gemini گوش داده است، و در ۹ می، صرافی ارزهای دیجیتال متعلق به Winklevoss، memecoin را با توضیح آزادتر برای توکن جدید اعلام کرد. فهرست شده برای تجارت.

مروری بر توکن Pepe در صفحه فهرست جمینی. سس: جوزا.

پس از انتشار خبر توضیحات کوین بیس در توییتر، قیمت پپه در عرض چند ساعت ۲.۶ درصد کاهش یافت. طبق داده‌های CoinGecko، از زمان انتشار این مقاله، قیمت پپه در ۰.۰۰۰۰۰۱۸۴ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰.۴ درصد کاهش داشته است.

تالار مشاهیر کریپتو توییتر شعله گابریل هاینز: پست های لعنتی بدون پیراهن و شکار SBF در خیابان میمنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا