اخبار ارز دیجیتال

پایگاه کوین‌بیس Mainnet را برای سازندگان راه‌اندازی می‌کند، برنامه‌هایی را برای کاربران داخلی در ماه آگوست


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شبکه اصلی Base’s Layer 2 راه اندازی شده است که به سازندگان اجازه می دهد قراردادها را مستقر کنند و انتظار می رود کاربران در ماه آگوست به شبکه خوشامد بیایند.

طبق پست وبلاگ تیم توسعه شبکه در ۱۳ جولای، شبکه اصلی پایگاه کوین بیس اکنون برای سازندگان باز است. این تیم در حال باز کردن شبکه به روی سازندگان قبل از در دسترس بودن عمومی است تا زمان بیشتری را به کاربران داخلی بدهد. پایگاه همچنین اعلام کرد که راه اندازی عمومی این شبکه در ماه آگوست انجام خواهد شد.

Coinbase ایجاد شبکه Base را در ۲۳ فوریه اعلام کرد. تیم مدعی شد که این شبکه لایه ۲ اتریوم است و از نرم افزار OP Stack مورد استفاده توسط Optimism استفاده می کند. این اعلامیه در جامعه اتریوم جشن گرفته شد و بسیاری از کاربران آن را به عنوان یک “رای اعتماد گسترده” برای اتریوم می‌دانستند.

در اطلاعیه ۱۳ جولای این تیم آمده است که شبکه اصلی Base اکنون دارای دو کاوشگر بلوک کاربردی و یک گره رسمی RPC است که می تواند برای خواندن داده ها و ارسال تراکنش ها استفاده شود. داده‌های این کاوشگرهای بلاک نشان می‌دهد که این شبکه از ۲ جولای فعال بوده و بیش از ۱ میلیون تراکنش را پردازش کرده است.

معاملات پایه از ۱۳ جولای. منبع: BaseScan Block Explorer.

بر اساس داده‌های بلاک چین، یک «OptimismPortal» یا قرارداد پل پایه بر روی اتریوم مستقر شده است. طبق گفته تیم، این قرارداد به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که اتر (ETH) را برای پرداخت هزینه گاز به شبکه جدید انتقال دهند. با این حال، پل یک رابط کاربری مبتنی بر وب ندارد، بنابراین عملکرد آن فقط از طریق رابط خط فرمان یا با اجرای اسکریپت ها قابل احضار است.

تیم گفت: نه یک رابط کاربری پل عمومی باشید [user interface]این عملکرد برای در دسترس بودن عمومی آینده ذخیره شده است، و از توسعه دهندگان می خواهیم که تا آن زمان رابط کاربری اپلیکیشن خود را راه اندازی نکنند.

مربوط: پس از ارتقای Bedrock، تراکنش‌های شبکه خوش‌بینی ۶۷ درصد افزایش یافت

این تیم به سازندگان اجازه می‌دهد تا توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) یادبود «Base is for Builders» را برای بزرگداشت این رویداد، و همچنین برای توسعه‌دهندگانی که قراردادهای خود را در شبکه مستقر کرده و تکمیل کرده‌اند، ضرب کنند. ما یک «Genesis Builder NFT» اهدا می‌کنیم. “. یک فرم در وب سایت پروژه

سازنده OP Stack Optimism Labs ادعا می کند که Base و Optimism در نهایت یک “ابر زنجیره” از چندین شبکه با ویژگی های امنیتی یکسان را تشکیل می دهند. سوپرچین‌ها احتمالاً با رقابت با «هیپرچین‌های» zkSync روبرو خواهند شد که در حال توسعه هستند تا بسیاری از ویژگی‌های مشابه سوپرچین‌ها را داشته باشند.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا