اخبار ارز دیجیتال

ARK کتی وود 135000 سهم از سهام کوین بیس را به فروش رساند که کوین به 90 دلار رسید.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کتی وود از فروش برخی از دارایی های Coinbase خود در ARK Invest سود برده است.

کتی وود، حامی سرمایه گذاری بیت کوین (BTC) با فروش برخی از دارایی های Coinbase (COIN) خود از ARK Invest سود زیادی به دست آورده است.

در 11 جولای، شرکت سرمایه گذاری وود ARK، 135152 سهام کوین بیس را به ارزش 12 میلیون دلار از ARK Innovation ETF (ARKK)، یکی از صندوق های سرمایه گذاری پیشرو در بورس، تخلیه کرد. بر اساس یک اخطار معامله تایید شده توسط کوین تلگراف، این فروش 0.14 درصد از کل دارایی های صندوق بود.

این فروش در بحبوحه افزایش قیمت سهام کوین بیس انجام می شود. طبق داده‌های TradingView، در 11 جولای، کوین برای مدت کوتاهی از 90 دلار گذشت و از حدود 82 دلار به بالاترین سطح 90.9 دلار رسید. سهام در روز سه شنبه پس از فروش وود به 89 دلار بسته شد.

بر اساس داده‌های TradingView، سهام کوین‌بیس در ماه گذشته بیش از 60 درصد رشد داشته و از سال تا به امروز بیش از 140 درصد رشد داشته است.

نمودار قیمت 7 روزه کوین بیس (COIN). منبع: TradingView

فروش کوین جدید توسط ARK دومین باری است که Wood از سهام Coinbase در سال جاری سود می برد. در 21 مارس، ARK 160887 سهم کوین بیس از ARK Fintech Innovation ETF (ARKF) را به قیمت 13.5 میلیون دلار یا حدود 84 دلار به ازای هر سهم فروخت.

قبل از به دست آوردن سودهای جدید از دارایی های COIN ARK، وود به طور فعال سهام Coinbase را در چندین صندوق ARK جمع آوری می کرد. تنها در ماه ژوئن، ARK سهام Coinbase را به قیمت حدود 40 میلیون دلار خریداری کرد. پیش از این، این شرکت سرمایه گذاری تقریباً 33 میلیون دلار سهام کوین بیس را در ماه می و آوریل و 117 میلیون دلار سهام کوین بیس را در ماه مارس خریداری کرده بود.

مربوط: Coinbase از نقض قانون اوراق بهادار، ادعاهای SEC در نامه ای آگاه بود

طی چند ماه گذشته، چندین مدیر Coinbase، از جمله مدیرعامل برایان آرمسترانگ، سهام خود را با افزایش سهام Coinbase فروخته اند. در 6 جولای، آرمسترانگ و چندین مدیر دیگر Coinbase در مجموع 88058 سهم به ارزش حدود 6.9 میلیون دلار در آن زمان فروختند. پیش از این، جنیفر جونز، مدیر ارشد حسابداری کوین‌بیس، ۷۴۳۷۵ سهم کوین‌بیس را در ۲۹ ژوئن به سود ۵.۲ میلیون دلار فروخت.

افزایش سهام کوین بیس علیرغم اینکه این صرافی با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد نقض اوراق بهادار مواجه شده است. ظاهراً این رشد تا حد زیادی به دلیل ترس از دست دادن (FOMO) در اطراف ETF بیت کوین بلک راک است، که Coinbase را به عنوان شریک «به اشتراک گذاری ساعت» معرفی کرده است.

مجله: آیا باید به کودکان «قرص نارنجی» داد؟کیف کتاب کودکان بیت کوین

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا