اخبار ارز دیجیتال

Coinbase خرید مدیریت دارایی دیجیتال One River را اعلام کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به عنوان بخشی از خرید، Coinbase گفت که تیمی از One River Digital به صرافی ملحق خواهد شد و اریک پیترز، مدیر عامل شرکت، تحت نام Coinbase Asset Management به رهبری شرکت ادامه خواهد داد.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، Coinbase، صندوق سرمایه گذاری مبتنی بر رمزارز OneRiver Digital Asset Management (ORDAM) را خریداری کرده است.

در یک پست وبلاگی در ۳ مارس، Coinbase گفت که One River Digital به مدیریت دارایی Coinbase، یک “کسب و کار مستقل و زیرمجموعه کاملاً تحت مالکیت” صرافی ارز دیجیتال منتقل می شود. One River Digital به عنوان مشاور سرمایه گذاری تحت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده است و قبلاً سرمایه گذاری های Coinbase را برای گسترش تجارت خود پذیرفته است.

کوین بیس گفت: «Coinbase و ORDAM اخلاقی مشترک دارند که ریشه در مدیریت ریسک محتاطانه دارد، ویژگی‌ای که به هر دو شرکت اجازه داده تا آشفتگی‌های اخیر بازار را با موفقیت پشت سر بگذارند. از نظر فرهنگی، دو سازمان ما به شدت در پیگیری فرصت‌های دارایی دیجیتال، اولویت‌بندی ایمنی و یکپارچگی بدون مصالحه، همسو هستند.

به عنوان بخشی از این خرید، کوین‌بیس گفت که تیم One River Digital به صرافی ارزهای دیجیتال می‌پیوندد و اریک پیترز، مدیر عامل شرکت، رهبر این شرکت با نام تجاری جدید باقی خواهد ماند. این صرافی “حداقل اختلال در عملیات تجاری فعلی” را در طول انتقال پیشنهاد کرد.

مربوط: Coinbase با One River شریک می شود تا پلتفرم نهادی جدیدی را راه اندازی کند

اخبار خرید به Coinbase می رسد، که منجر به اتهاماتی علیه تعدادی از شرکت های رمزنگاری شده است تا روابط خود را با Silvergate قطع کنند، در حالی که گزارش هایی مبنی بر اینکه این بانک توسط وزارت دادگستری ایالات متحده به اتهام دخالت در سقوط FTX تحت تحقیق است. صرافی ارزهای دیجیتال قبلاً اعلام کرده است که Signature Bank معاملات نقدی سرمایه گذاران نهادی مشتری اصلی خود را به عهده خواهد گرفت.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا