🚨 اخبار ارز دیجیتال

Coinbase، مارا با پشتیبانی از Alameda خدمات کیف پول رمزنگاری آفریقایی را راه اندازی می کند

چشم انداز ارزهای دیجیتال آفریقا از کیف پول های رمزنگاری جدید با پشتیبانی شرکت های جهانی در اکوسیستم استقبال می کند.

نزدیک به ۲ میلیون کاربر در نیجریه و کنیا در کیف پول رمزنگاری جدید تحت حمایت Coinbase Ventures، Alameda Research و دیگران ثبت نام خواهند کرد.

Mara یک پروژه اکوسیستم مالی دیجیتال است که سفر خود را با راه اندازی یک کیف پول رمزنگاری برای کاربرانی که در نیجریه ثبت نام کرده اند آغاز می کند. بخشی از لیست انتظار از ۲۷ اکتبر از طریق یک فرآیند فقط دعوت وارد می شود و سپس کاربران در کنیا و غنا حضور دارند.

این پروژه توسط شرکت‌های سنگین‌وزن صنعت کریپتو پشتیبانی می‌شود و ۲۳ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری توسط Coinbase Ventures، Alameda Research (FTX)، Huobi و چندین سرمایه‌گذار دیگر و سرمایه‌گذاران خطرپذیر جمع‌آوری کرده است.

کیف پول مارا خدمات کارگزاری ارزهای دیجیتال را از طریق برنامه ارائه می دهد و به کاربران امکان خرید، ارسال، فروش و برداشت ارزهای دیجیتال و رمزارز را می دهد. این برنامه همچنین دسترسی به منابع آموزشی متمرکز بر ارزهای دیجیتال و مدیریت مالی شخصی را فراهم می کند.

بنیاد مارا، یک سازمان غیرانتفاعی با هدف ترویج بلاک چین و توسعه پایدار در آفریقا، در کنار این کیف پول راه اندازی شد. این بنیاد همچنین با صادرکنندگان USD Coin (USDC) Circle و EURO Coin (EUROC) برای ترویج پذیرش پایدار کوین شریک شده است.

مرتبط: رشد ۲۵۰۰ درصدی کاربران کریپتو آفریقا در سال ۲۰۲۱: گزارش

توسعه وب ۳ و بلاک چین نیز در تمرکز این پروژه است، با هدف مارا آموزش ۱ میلیون توسعه دهنده در این قاره. اولین تلاش برای پیشبرد این هدف یک هکاتون به نام «هک مارا» بود. هدف از این کار ایجاد یک راه حل پرداخت برای حمایت از جامعه ماسایی کنیا و بهبود پایداری مالی پروژه های حفاظتی بود.

Masai Mara بزرگترین ذخیره گاه زیست محیطی و حیات وحش کنیا است و از ابتکاری با هدف تقویت توسعه دهندگان آفریقای شرقی و راه حل های پرداخت سود خواهد برد. به سه تیم برنده از ۲۴ توسعه دهنده محلی، سهمی از جایزه ۱۰۰۰۰۰ دلاری و شرکت در برنامه شتاب دهنده استارتاپ برای ادامه توسعه محصول تعلق گرفت.

این بنیاد همچنین یک جامعه آموزشی ایجاد خواهد کرد که منابع رایگان در زمینه سواد مالی، ارزهای دیجیتال، وب ۳ و آموزش بلاک چین به چندین زبان ارائه می کند. دانش‌آموزان آکادمی مارا گواهینامه‌هایی را دریافت می‌کنند که به آنها امکان می‌دهد در این برنامه به دیگران راهنمایی و راهنمایی کنند.

همچنین هدف این پروژه راه‌اندازی راه‌حل بلاک‌چین لایه ۱ خود به نام Mara Chain است که هدف آن اجرای برنامه‌های غیرمتمرکز است.پلتفرم بلاک چین که تا پایان سال ۲۰۲۲ راه اندازی می شود

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا