🚨 اخبار ارز دیجیتال

Moheeth Alvi از Coinbase Advanced، معامله گران حرفه ای را به عنوان موج بعدی کاربران ارزهای دیجیتال می بیند.

الوی گفت که این شرکت بر روی آوردن میلیارد کاربر بعدی به ارزهای دیجیتال متمرکز است و جذب معامله گران حرفه ای بخش عمده ای از برنامه آن است.

محیث الوی، مدیر محصول گروه Coinbase Advanced به کوین تلگراف می پیوندد آن را هش کن پادکستی با میزبان Elisha Owusu Akyaw که در مورد معامله‌گران حرفه‌ای در فضای کریپتو به طور عمیق بحث می‌کند.

پادکست با برجسته کردن سال پر حادثه Coinbase تا کنون، از محصولات جدید گرفته تا راه‌اندازی شبکه Layer 2 Base و کمپین بعدی «تابستان On-Chain» آغاز می‌شود. آروی گفت که تیم بر این باور است که اکنون زمان مناسبی برای ساخت است و این شرکت بر روی یافتن راه‌هایی برای جذب میلیارد کاربر بعدی به ارزهای دیجیتال متمرکز است. او همچنین توضیح داد که ایجاد و جذب معامله گران حرفه ای بخش عمده ای از برنامه برای ورود به موج بعدی کاربران ارزهای دیجیتال است.

آروی توضیح می دهد که معامله گران حرفه ای با سرمایه گذاران و دارندگان ارزهای دیجیتال معمولی تفاوت زیادی دارند. او گفت که اکثر آنها به عنوان معامله گران در این برنامه عمل می کنند و حجم نسبتاً زیادی را معامله می کنند. الوی همچنین خاطرنشان می کند که بسیاری از معامله گران ارشد از تجارت امرار معاش می کنند. با توجه به ریسک بالا، اکثر معامله گران پیشرفته به دنبال یک پلتفرم قابل اعتماد از نظر عملکرد و سهولت استفاده هستند.

Alvi آنچه این معامله گران از پلتفرم می خواهند را تجزیه و تحلیل می کند و توضیح می دهد که تجارت نیاز به دسترسی و قرار گرفتن در معرض تعداد زیادی از دارایی ها دارد. او افزود که معامله گران حرفه ای نیاز به دسترسی به پلتفرمی دارند که به صورت پویا در انواع مختلف دستگاه، از دسکتاپ گرفته تا موبایل و وب در دسترس باشد.

آروی همچنین نقش نقدینگی را در ایجاد فضای مطلوب برای معامله گران حرفه ای توضیح می دهد.

مطالب مرتبط: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنیم: بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند

آخرین قسمت را گوش کنید آن را هش کن در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا