🚨 اخبار ارز دیجیتال

چرا ناتالی برونل از Coin Stories بیت کوین ATH را به زودی نمی خواهد: تالار شعله


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ناتالی برونل، مجری برنامه Coin Stories توضیح داد که چرا نمی‌خواهد پیش‌بینی‌اش از یک بیت کوین ATH جدید در عرض دو سال محقق شود.

داستان سکه میزبان ناتالی برونل این ۳۰۲۶۰۰ دنبال کننده در توییتر به یاد می آورد که قبل از ملاقات مارس ۲۰۲۲ با رئیس جمهور السالوادور و Naive Bucre بیشینه گرای بیت کوین بسیار عصبی بود..

خیلی رسمی بود، با نگهبانان امنیتی بیرون دفترش. نکته خنده دار این است که خارج از دفتر واقعی او، احساس بسیار رسمی می کرد. او می‌گوید بعد وارد می‌شوید و او فردی بسیار خونگرم، بسیار مهربان و بسیار متواضع است.

برونل از دانش بوکلز از بیت کوین شوکه شد.

او در موضوع بیت کوین و تئوری اقتصادی بسیار تحصیل کرده و مطالعه داشت و به نظر می رسید که واقعاً علاقه مند به ایجاد تغییرات مثبت در کشور از طریق آزادی پولی بیشتر است.

آقای برونل که مجری برنامه هم هست پول سخت این نمایش رویکردی غیرمتعارف برای برگزاری کنفرانس داشت و با تکیه بر قدرت الگوهای رفتاری نشان می داد که هر بیت کوینری هر بار که قیمت کاهش می یابد در نهایت در مک دونالد کار می کند. بنابراین او در توییتر پرسید که کجا می توان بوکل را در مک دونالد پیدا کرد.

در کمال تعجب، خیلی خوب کار کرد.

برونل قبلاً به عنوان یک روزنامه نگار تحقیقی در پوشش اخبار سیاسی، به ویژه فساد، رشوه دادن و دستکاری مقامات دولتی کار می کرد. اما از آنجایی که بیت کوین غیرقابل اعتماد است، او اشاره می کند، واقعاً نیازی نیست به سیاستمدارانی که بیت کوین را پذیرفته اند اعتماد کنید.

من طبیعتاً نسبت به سیاستمداران بدبین هستم، به خصوص که در مطبوعات حضور داشته ام. […] من فکر می کنم این یک بیانیه بسیار قوی است که او تصمیم گرفت مطمئن شود ارز فیات در السالوادور ایمن است.

با وجود تمام تلاش‌هایش، خانم برونل سعی کرد با استفاده از همین روش با ARK Invests Cathie Wood تماس بگیرد، اما در ماه ژوئن ناموفق بود.

چه چیزی باعث شهرت شما در توییتر شد؟

برونل هرگز تصور نمی کرد که تعداد فالوورهایش به شدت افزایش یابد.

صادقانه بگویم، فکر می‌کنم بزرگترین شوک زمانی بود که به ۱۰۰۰۰۰ فالوور رسیدم. من قصد نداشتم بیت کوین و پادکست را به یک شغل تمام وقت تبدیل کنم.

او به قدری در وسواس بیت کوین خود وسواس داشت که فکر می کند وقتی در توییتر شش رقمی شد، شگفت زده شد.

من واقعاً به بیت کوین علاقه دارم، من عاشق آموزش دادن به مردم در مورد بیت کوین هستم، عاشق مصاحبه با مردم در مورد این موضوع هستم، اما نمی دانستم چه اتفاقی می افتد. بنابراین وقتی فالوور گرفتم، واقعاً سپاسگزار بودم.

چه نوع محتوایی را می توان انتظار داشت؟

بیشتر مطالب او درباره بیت کوین است.

خواه او نظر خود را در مورد آخرین تحولات ارائه دهد، مصاحبه های ویدیویی را با جذاب ترین افراد در فضا به اشتراک بگذارد، یا از فعالان برجسته بیت کوین دعوت کند تا به پادکست خود بپیوندند، توییتر برونل مکانی برای همه چیز بیت کوین است. این یک فروشگاه است.

اما محتوای توییتر او حال و هوای مفیدی دارد که دیگر حساب‌های قرص نارنجی آن را ندارند.

من سعی می کنم آن را واقعی نگه دارم، سعی می کنم آن را مثبت نگه دارم، سعی می کنم در مورد چیزهایی صحبت کنم که واقعاً در جامعه ما قابل حل است. و بسیاری از آنها را می توان با بیت کوین حل کرد.

همچنین بخوانید
ویژگی

قبیله گرایی سمی توییتر: سوختی که راکت های کریپتو را تقویت می کند؟

ویژگی

خشونت جنسی در هند: نقش بلاک چین در توانمندسازی قربانیان

از چه نوع محتوایی در توییتر لذت می برید؟

برونل گفت که عاشق محتوای توییتر از بیت کوین داران برجسته ای مانند MicroStrategys Michael Saylor، اقتصاددان لین آلدن و مدافع بیت کوین جف بوث است. اصول اولیه بیت کوین میزبان پرستون پیش.

او می گوید که آنها با دانش خود سخاوتمند هستند، بنابراین از اینکه بتوانم از آنها یاد بگیرم قدردانی می کنم.

او می‌گوید: من از طرفداران میم‌های بیت‌کوین هستم و عاشق هوشمندی برخی حساب‌ها در این فضا هستم.

پیش بینی قیمت؟

برونل انتظار دارد بیت کوین طی ۶ تا ۱۲ ماه آینده با بادهای مخالف زیادی روبرو شود، اما معتقد است بیت کوین شش رقمی خواهد شد و در ۲۴ ماه آینده به بالاترین حد خود خواهد رسید.

در حالی که بسیاری نمی توانند منتظر بازگشت بازار گاوی باشند، برونل خود را در وضعیت کمی متفاوت دید.

من نمی خواهم بیت کوین به این زودی ها به ATH برسد. زیرا من تا سال ۲۰۱۷ شروع به انباشتن نکردم و همیشه می‌خواهم تعداد بیشتری را روی هم قرار دهم.

با این حال، او از تحولات اخیر در ETF بیت کوین بسیار هیجان زده است.

تفاوت این بار این است که نهادهایی که برای ETF درخواست می کنند، شرکت های رمزنگاری بومی نیستند، بلکه موسسات معتبری مانند BlackRock و Fidelity هستند که عمیقاً در سیستم مالی سنتی ریشه دارند.

برونل گفت که این می تواند فرصت های قابل توجهی را برای سرمایه گذاران نهادی و فردی ایجاد کند تا به راحتی در معرض بیت کوین قرار بگیرند.نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا