اخبار ارز دیجیتال

اپراتور خودپرداز رمزارز Coin Cloud به دلیل ورشکستگی، بیش از ۱۰۰ میلیون دلار به جنسیس بدهکار است.

این شرکت در ژانویه ۲۰۲۲ “رونق” داشت و اکنون بیش از ۵۰۰۰ طلبکار و بیش از ۱۰۰ میلیون دلار بدهی دارد. پیدایش ورشکسته بزرگترین طلبکار است.

Cash Cloud که دستگاه‌های باجه خودکار ارز دیجیتال (ATM) Coin Cloud را در ایالات متحده و برزیل اداره می‌کند، در ۷ فوریه برای ورشکستگی فصل ۱۱ در دادگاه ورشکستگی ناحیه نوادا ثبت نام کرد.

بر اساس پرونده های ثبت شده، این شرکت دارای بدهی های ۱۰۰ میلیون دلار تا ۵۰۰ میلیون دلار، ۵۰۰۱ تا ۱۰۰۰۰ طلبکار و دارایی های ۵۰ میلیون دلاری تا ۱۰۰ میلیون دلار است. بزرگترین طلبکار Cash Cloud جنسیس گلوبال تریدینگ است که زیرمجموعه کارگزاری بازوی وام دهنده گروه ارز دیجیتال ورشکسته است. ادعاهای بدون وثیقه جنسیس بیش از ۱۰۸ میلیون دلار است که بسیار جلوتر از دومین مدعی بزرگ با بیش از ۸ میلیون دلار بدهی.

بلومبرگ در ۲۲ نوامبر به نقل از منابع ناشناس گفت که CoinCloud حدود ۱۰۰ میلیون دلار وام بدون تضمین از جنسیس دریافت کرده و “سرمایه اضافی” را برای بازسازی حدود ۱۲۵ میلیون دلار بدهی ارائه کرده است. به من گفته شد که در حال مذاکره هستند. جنسیس قبلاً تحت فشار مالی بود و در آن زمان مشخص نیست که Coincloud اعتبار اضافی دریافت کرده است یا خیر.

مرتبط: شهرهای ایالات متحده پس از پذیرش پرداخت های رمزنگاری، دستگاه های خودپرداز بیت کوین را در فرودگاه ها نصب می کنند

Coin Cloud در زمینه خود پیشگام است و حداقل از سال ۲۰۱۴ فعال بوده است. Coin Cloud در یک پست وبلاگی در ژانویه ۲۰۲۲ گفت که در آن زمان بیش از ۱۱۰۰ دستگاه خودپرداز داشت، “در مقطعی مهم در رشد سریع شرکت”. صنعت خودپرداز ارزهای دیجیتال در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ کاهش شدیدی را تجربه کرد. علاوه بر این، ارزهای رمزنگاری شده در دستگاه های خودپرداز موجود که با دستگاه های خودپرداز رمزنگاری اختصاصی رقابت می کنند، تعبیه شده اند.

امروزه، طبق وب سایت این شرکت، Coin Cloud بیش از ۵۰۰۰ دستگاه خودپرداز دارد که بیش از ۴۰ ارز دیجیتال را پردازش می کنند. Coin Cloud با داشتن ۴۸۲۶ دستگاه، تقریباً همه آنها در ایالات متحده، از نظر تعداد دستگاه های خودپرداز در رتبه دوم جهان قرار گرفت.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا