🚨 اخبار ارز دیجیتال

Coincentre به درخواست کنگره ایالات متحده برای راهنمایی در مورد مالیات بر ارزهای دیجیتال پاسخ داد

پیشنهادات گروه‌های حامی کریپتو شامل معافیت De Minimis برای تجارت ارزهای دیجیتال و ارائه راهنمایی در مورد پاداش‌های بلوک، airdrops و هارد فورک توسط IRS بود.

گروه حامی ارزهای دیجیتال Coincenter پیشنهادی را به قانونگذاران ایالات متحده ارائه کرده است تا قوانین مربوط به مالیات دارایی های دیجیتال را در نظر بگیرند.

در نامه ای در ۲۱ اوت به سناتورهای رون وایدن و مایک کراپو، کوین سنتر عادلانه بودن مالیات بر ارز مجازی را اعلام کرد که شامل مقرراتی از جمله ایجاد قوانین مالیاتی توسط سرویس درآمد داخلی (IRS) بود. به این قانون اشاره کرد، لایحه ای که قبلاً در پارلمان دیگری ارائه شده بود. . کمترین معافیت از معاملات ارزهای دیجیتال. این اقدام ممکن است با هدف تشویق ارزهای دیجیتال به عنوان یک روش پرداخت از طریق برخورد با تراکنش‌های دارایی دیجیتال مشابه آنچه برای خرید ارز خارجی استفاده می‌شود، باشد.

دوم، گروه‌های مدافع از قانون‌گذاران خواسته‌اند که الزامات گزارش‌دهی شخص ثالث قانون مالیات ایالات متحده را در مورد دارایی‌های دیجیتال اعمال نکنند. به گفته Coin Center، کاربران ارزهای دیجیتال ایالات متحده ممکن است از نظر قانونی ملزم به ارائه اطلاعات “ناقص یا موجود” در مورد فرستندگان دارایی های دیجیتال باشند، که نگرانی های مربوط به حفظ حریم خصوصی را افزایش می دهد و ممکن است بار نامناسبی بر دوش شخص گذاشته شود.

کوینسنتر گفت: “این که از یک غیرنظامی بخواهیم اطلاعات بسیار مزاحم در مورد غیرنظامیان دیگر را جمع آوری کند و بدون حکم به دولت گزارش دهد، متمم چهارم را نقض می کند.” «طبق متمم اول قانون اساسی، الزام یک نهاد فعال سیاسی به تهیه فهرستی از اسامی اهداکنندگان و اطلاعات خاص و گزارش آن به دولت، خلاف قانون اساسی است.»

پیشنهادهای دیگر برای Wyden و Crapo شامل بازنگری در تعریف IRS از کارگزار برای حذف صریح استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال و اپراتورهای لایتنینگ نود، و افزودن اقدامات قانونی علیه فراریان مالیاتی مشکوک است. این شامل محدود کردن اختیارات مقامات برای صدور احضاریه است. گروه حمایت از یک حادثه در سال ۲۰۱۶ استناد می کند که در آن IRS احضاریه ای با احضاریه “John Doe” علیه Coinbase صادر کرد که ممکن است آژانس را در نقض احتمالی پرونده مالیاتی دخیل نکرده باشد. یک فرد

مرکز سکه افزود:

“اگر ما این سابقه را ایجاد کنیم که مشتریان شرکتی می توانند به راحتی حریم خصوصی مالی خود را صرفاً با تجارت بیت کوین از دست بدهند، پیامدهای جدی برای بیت کوین و اکوسیستم بلاک چین مرتبط خواهد داشت.”

مربوط: مطالعه نشان می‌دهد ۹۹.۵ درصد از سرمایه‌گذاران کریپتو در سال ۲۰۲۲ مالیات پرداخت نکرده‌اند.

به گفته Coin Center، IRS همچنین باید ارائه راهنمایی در مورد پاداش های بلوک مالیاتی، ایردراپ ها و هارد فورک ها را در نظر بگیرد و برای کمک های مالی خاص در ارزهای دیجیتال به ارزیاب های واجد شرایط نیاز نداشته باشد. این پیشنهاد به دنبال درخواست ژوئیه کمیته خدمات مالی سنای ایالات متحده است که تا ۸ سپتامبر پاسخ های مربوط به راهنمایی مالیاتی ارزهای دیجیتال را می پذیرد.

پرداختن به شکاف مالیاتی (میزان مالیات های پرداخت نشده در مقابل میزان مالیات هایی که واقعاً به دولت پرداخت می شود) یک مشکل مداوم در ایالات متحده با گسترش بخش ارزهای دیجیتال است. برخی از لوایح، مانند لایحه زیرساخت دو حزبی که در نوامبر ۲۰۲۱ تصویب شد، به دنبال رسیدگی به برخی از مسائل مربوط به مالیات بر ارزهای دیجیتال است، اما منتقدان این صورتحساب ها برای سرمایه گذاران خرد به ظاهر غیرممکن هستند. اشاره می کند که الزامی برای گزارش وجود دارد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – همچنین نکات مالیاتی کریپتونویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا