اخبار ارز دیجیتال

CoFund هتل ۱۰ میلیون دلاری در بالی را از طریق Tokeny توکن می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

حداقل مبلغ خرید برای مالکیت توکن شده هتل ۱۰۰۰ دلار است.

در ۱۱ آوریل، ارائه‌دهنده زیرساخت توکن‌سازی Tokeny از همکاری جدید با بازار توکن‌سازی املاک اتریوم CoFund خبر داد. این معامله به CoFund اجازه می‌دهد تا توکن‌های امنیتی ERC-3643 مطابق با مقررات را در شبکه Polygon (MATIC) منتشر کند تا یک هتل ۱۰ میلیون دلاری در استراحتگاهی در بالی، اندونزی را توکن کند.

به گفته توکنی، سرمایه گذاران می توانند با حداقل سرمایه گذاری ۱۰۰۰ دلار، بخشی از هتل را در اختیار داشته باشند. لوک فامپین، مدیرعامل توکنی اظهار داشت:

“توکن‌های ساده ERC20 و NFT‌ها نیازهای انطباق ما را برآورده نمی‌کنند. پلتفرم فناوری ما از استاندارد توکن ERC-3643 استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل شود که شرکای ما حتی در بلاک‌چین‌های بدون مجوز مطابقت دارند.”

در همین حال، مدیر عامل CoFund، Giri Kayogiswara افزود:

پلت فرم اثبات شده Tokeny به ما اجازه می دهد تا بازار سرمایه گذاری املاک و مستغلات ایمن و قابل دسترس ایجاد کنیم که نیازهای همه انواع سرمایه گذاران را برآورده می کند و در عین حال از انطباق آن اطمینان می یابد. ما یک قدم به دستیابی به آن نزدیکتر هستیم.

استراحتگاه های لوکس در بالی | منبع: بالی دیو

زیرساخت Tokeny به صادرکنندگان امکان دسترسی مستقیم به جداول سرمایه‌گذاری کاملاً قابل حسابرسی و غیرقابل تغییر توکن‌های اوراق بهادار شده در بلاک چین را می‌دهد. همچنین از توزیع بلادرنگ و انتقال توکن ها به سرمایه گذاران پشتیبانی می کند.

در ۲۲ فوریه، Tokeny راه‌اندازی یک صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر توکن‌شده ایجاد شده توسط پادکست تجاری اسپانیایی Emprendeduros را تسهیل کرد. سرمایه گذاران می توانند با حداقل خرید ۵۰۰ یورو (۵۴۵ دلار) در قراردادهای سهام خصوصی شرکت کنند. سپس سهام صندوق دیجیتال به کیف پول دیجیتال سرمایه گذار سپرده می شود و کل فرآیند را دیجیتالی می کند. ژانویه گذشته، Tokeny یک سرمایه گذاری ۵ میلیون یورویی (۵.۴۵ میلیون دلار) به رهبری Inveniam، Apex و K20 Fund دریافت کرد. دفتر مرکزی این شرکت در حال حاضر در لوکزامبورگ است.

مجله: توکن‌سازی، فهرست‌بندی و روند معاملات توسط Yoni Assia (eToro)

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا