اخبار ارز دیجیتال

یکی از بنیانگذاران StoryCo در مورد اینکه چگونه فناوری بلاک چین می تواند در راه حق رای دادن IP پیشرفت کند بحث می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

NFT Steez با بنیانگذاران StoryCo JP و Justin Alanis در مورد اینکه چگونه NFTها می توانند ایجاد مشترک و پیشبرد داستان در Web3 را افزایش دهند صحبت می کند.

چیزی که بسیاری از سازندگان را در فضای بلاک چین و وب ۳ جذب می‌کند، امکان ایجاد، مالکیت و کسب درآمد بدون واسطه است و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به عنوان کاتالیزور برای امکان‌پذیر کردن آن ظاهر می‌شوند.

در قسمت این هفته NFT Steez، میزبانی مشترک آلیسا اکسپوزیتو و ری سالموند با جاستین و جی پی آلانیس، بنیانگذاران StoryCo، یک پلتفرم رسانه باز است، که در آن سازندگان مالکیت معنوی را از طریق داستان سرایی و ادغام نشانه های وابسته به روح ایجاد می کنند. فرانشیز اما چگونه؟

گرایش‌های ایجاد به مالکیت و علاقه‌مندی در حال ظهور در Web3

برادران آلانیس به‌عنوان خود خالق چالش‌هایی را درک می‌کنند که بسیاری از سازندگان و سازمان‌ها را در مورد استعداد، دانش، اشتراک منابع، پاداش‌ها و همکاری به میان می‌آورد.

وقتی از برادران پرسیده شد که چگونه یک مدل ایجاد به مالکیت امکان‌پذیر و در دسترس است، برادران گفتند که به دلیل قابلیت تأیید، دسترسی و شفافیت، بسیاری از امکان‌سنجی StoryCo آن را به فناوری بلاک چین نسبت می‌دهیم، اما «این مدل بسیاری از فناوری را انتزاعی می‌کند. جاستین گفت.

به گفته JP، به این ترتیب، “خستگی” را که سازندگان هنگام پیمایش وب ۳ برای اولین بار احساس می کنند، کاهش می دهد و در عوض آن را یکپارچه و “خوب” می کند.

JP تکرار کرد که حرکت از یک ساختار کاری متمرکز تر به یک ساختار کاری باز و غیرمتمرکز اغلب سازندگان را به چالش می کشد.

مربوط: استاد کامیک کان می گوید داستان سرایی کلید پروژه های موفق NFT است

جی پی در توضیح این که ساختن از چیزی ساده‌ترین کار است، «تحرکی در پشت ایده وجود داشته باشد»، و این که «کشش» را به همراه دارد، می‌گوید: «وقتی داستان‌ها متمرکز هستند، فکر می‌کنم بهترین کار برای آن است».

پلتفرم های داستان سرایی به عنوان کالاهای عمومی

کشمکش بین نیاز به بازیگران اصلی صنعت در اکوسیستم Web3 و واقعی کردن آنها امری رایج است. با توجه به استانداردها و فرآیندهایی که استوریکو برای “انجام درست آن” اجرا کرده است، همانطور که تورموند گفت، جاستین در مورد مکالمات و گفتگوهای در حال تحول در جامعه و تجارت اظهار نظر کرد.

اما جاستین گفت که ماموریت StoryCo برای “توجیه کاری که آنها در داستان سرایی انجام می دهند” در نهایت بر این باور متمرکز است که این پلت فرم را می توان “در جهت منافع عمومی” دید.

JP با درک این که تعادلی بین پروژه ها و پلتفرم ها وجود دارد، توضیح داد که پروژه ها پایه و اساس جلب توجه و ساختار در بین مخاطبان و جوامع هستند.

دیسکو بال پروژه تصویر نمایه StoryCo است که هدف آن نشان دادن قدرت پلتفرم های رسانه باز در ایجاد مشارکت، امتیازدهی و توزیع مالکیت معنوی به مخاطبان گسترده تر است.

JP پروژه‌های StoryCo مانند The Disco Ball را شبیه به نینتندو توصیف کرد که به موجب آن «بازی‌های جدید ماریو پس از هر کنسول عرضه می‌شوند.» مزرعه برنج.

به قسمت ۱ گوش کن NFT Steez در صفحه پادکست جدید کوین تلگراف یا در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn با StoryCo صحبت کنید. در هماهنگی با اپیزود هفته آینده، به قسمت ۲ گوش دهید که در آن بنیانگذاران StoryCo در مورد ادغام NFT های موسیقی با توکن های soulbound بحث می کنند.

نویسنده: Alyssa Exposito

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا