🚨 اخبار ارز دیجیتال

گروه CME تاریخ انقضای گزینه های بیت کوین و اتر را پس از رکورد حجم روزانه تمدید می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گروه CME قصد دارد در هنگام مدیریت ریسک نوسانات کوتاه مدت قیمت در بیت کوین و اتر، دقت و انعطاف بیشتری را به فعالان بازار ارائه دهد.

در ۱۷ آوریل، گروه بورس کالای شیکاگو (CME) بازار مشتقات، گستره گزینه های ارزهای دیجیتال خود را با افزودن گزینه های جدید به قراردادهای بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) استاندارد و خرد گسترش داد. مشروط به بررسی نظارتی، این قراردادهای جدید از ۲۲ می با تاریخ انقضا هر روز هفته، از دوشنبه تا جمعه در دسترس خواهند بود.

بر اساس این اعلامیه، مجموعه گسترده گزینه های ارزهای دیجیتال CME Group شامل تاریخ انقضای جدید برای قراردادهای آتی بیت کوین و اتر خواهد بود. این گزینه‌ها روزانه از دوشنبه تا جمعه منقضی می‌شوند و به معامله‌گران انعطاف‌پذیری بیشتری برای مدیریت ریسک قیمت کوتاه‌مدت می‌دهند. علاوه بر این، گزینه‌های قرارداد آتی بیت‌کوین و اتر با اندازه خرد، انقضای سه‌شنبه و پنج‌شنبه را به قراردادهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه موجود اضافه می‌کنند. تاریخ های انقضا اضافه شده جدید تکمیل کننده تاریخ های انقضای ماهانه و سه ماهه موجود است که از قبل برای تمام گزینه های بیت کوین و اتر در قراردادهای آتی موجود است.

به گفته گروه CME، این حرکت با هدف ارائه دقت و تنوع بیشتر به فعالان بازار هنگام مدیریت ریسک قیمت بیت کوین و اتر کوتاه مدت است. همچنین زمان افزایش نوسانات بازار در بخش دارایی های دیجیتال است.

مجموعه معاملات آتی و آپشن های بیت کوین و اتر گروه CME با میانگین ارزش روزانه بیش از ۳ میلیارد دلار تا سه ماهه اول ۲۰۲۳ در بالاترین سطح خود قرار دارد. این نشان دهنده افزایش تقاضای مشتریان برای ابزارهای پوشش مایع است. این مجموعه همچنین به سایر نکات برجسته معاملاتی دست یافت، از جمله رکورد ۱۱۵۰۰ قرارداد در سه ماهه اول ۲۰۲۳ و رکورد بی‌سابقه معاملات آتی بیت‌کوین و میانگین بهره باز آپشن ۲۴،۰۹۴ قرارداد. رکورد بهره باز (OI) از ۲۳۵۷ قرارداد اختیار بیت کوین که در ۲۲ مارس معامله شد و ۱۴۷۰۰ قرارداد در ۳۱ مارس معامله شد.

مربوط: به گفته تحلیلگران، بیت کوین باعث انحلال می شود قیمت بیت کوین ممکن است تا ۱۲ درصد کاهش یابد

گروه CME اولین قرارداد آتی BTC خود را در دسامبر ۲۰۱۷ و پس از آن قرارداد آتی ETH در فوریه ۲۰۲۱ معرفی کرد. برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای گزینه‌های سرمایه‌گذاری کریپتو، صرافی پیشنهادات خود را گسترش داده است تا در سال ۲۰۲۲ معاملات آتی میکرو بیت‌کوین و اتریوم را در بر بگیرد. علاوه بر این، در زمانی که یورو همتراز با دلار آمریکا معامله می‌شد، معاملات آتی BTC و ETH با یورو را راه‌اندازی کرد. ارزش در حال حاضر حدود ۱ دلار در هر یورو در زمان نوشتن.

همانطور که اعلام شد، ETH 2085 دلار و بیت کوین ۲۹۵۰۳ دلار قیمت دارند که کمتر از بالاترین قیمت قبلی خود یعنی ۳۰۰۰۰ دلار است.

مجله: آیا کار خود را رها می کنید و ۳۰۰۰۰۰ دلار از کار برای DAO کسب می کنید؟

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا