🚨 اخبار ارز دیجیتال

گروه CME قصد دارد معاملات آتی نسبت ETH به BTC را معرفی کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تاریخ شروع برنامه ریزی شده برای این قراردادهای آتی برای ۳۱ جولای تعیین شده است و در انتظار بررسی نظارتی است.

در ۲۹ ژوئن، گروه بورس کالای شیکاگو (CME) برنامه‌های خود را برای معرفی نسبت‌های آتی اتر/بیت‌کوین اعلام کرد. آغاز این قراردادهای آتی برای ۳۱ جولای برنامه ریزی شده است، مشروط به بررسی نظارتی.

بر اساس این اطلاعیه، تسویه معاملات آتی نسبت اتر/بیت کوین بر اساس قیمت تسویه نهایی قراردادهای آتی اتر (ETH) گروه CME تقسیم بر قیمت تسویه نهایی معاملات آتی بیت کوین (BTC) گروه CME به صورت نقدی انجام می شود. بودن علاوه بر این، قرارداد جدید به همان چرخه فهرست‌بندی که برای قرارداد آتی بیت‌کوین گروه CME و قرارداد آتی اتر مشاهده شده است، پایبند است.

جیووانی ویچوسو، رئیس جهانی محصولات ارزهای دیجیتال در گروه CME، پتانسیل فرصت‌های معاملاتی ارزش نسبی بین اتر و بیت‌کوین را برجسته کرد. Bicioso تأکید می‌کند که در حالی که این دو دارایی از لحاظ تاریخی همبستگی بالایی داشته‌اند، پویایی بازار ممکن است در حال حاضر تغییر کند و امکان بهره‌برداری از تفاوت‌ها در عملکرد را فراهم کند. او اضافه کرد:

افزودن نسبت اتر/بیت‌کوین به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا در یک معامله بدون جهت‌گیری، در معرض اتر و بیت‌کوین قرار بگیرند. این به ایجاد فرصت‌هایی برای طیف گسترده‌ای از مشتریانی که به دنبال اجرای هجینگ یا دیگر استراتژی‌های معاملاتی در یک تجارت کارآمد و مقرون به صرفه هستند کمک می‌کند. روشی موثر.»

گروه CME با معرفی اولین قرارداد آتی بیت کوین خود در دسامبر ۲۰۱۷، اولین حمله خود را به بازار ارزهای دیجیتال انجام داد. به دنبال آن قراردادهای آتی اتر در فوریه ۲۰۲۱ معرفی شدند. با درک تقاضای رو به رشد برای فرصت های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، گروه CME مقیاس خود را بیشتر گسترش داده است. ما قراردادهای آتی میکرو BTC و ETH را در سال ۲۰۲۲ معرفی خواهیم کرد و به معامله گران گزینه های بیشتری برای کار روی این دارایی های دیجیتالی می دهیم.

مرتبط: گروه CME سه نرخ مرجع Metaverse را راه اندازی می کند

در ۱۷ آوریل، گروه CME اعلام کرد که قصد دارد گزینه‌های ارز دیجیتال خود را با معرفی گزینه‌های جدید برای قراردادهای بیت‌کوین و اتر در اندازه استاندارد و خرد گسترش دهد. انتظار می‌رفت این قراردادهای جدید از ۲۲ می در انتظار بررسی نظارتی در دسترس باشند.

این گسترش شامل انقضای روزانه از دوشنبه تا جمعه است که به معامله گران امکان می دهد ریسک کوتاه مدت قیمت را بهتر مدیریت کنند. هدف از این حرکت، دادن دقت و انعطاف‌پذیری بیشتر به فعالان بازار در مدیریت ریسک قیمت بیت‌کوین و اتر در کوتاه‌مدت در میان افزایش نوسانات در بخش دارایی‌های دیجیتال بود.

مجله: چگونه رویای متاورس را در سال ۲۰۲۳ بازگردانیمنویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا