اخبار ارز دیجیتال

ائتلاف زنجیره آب و هوا در COP 27 گزارشی درباره بلاک چین و فناوری های نوظهور منتشر کرد.

کوین تلگراف عضو شبکه ای از سازمان هاست که متعهد به استفاده از فناوری بلاک چین برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی است.

ائتلاف زنجیره آب و هوا (CCC)، شبکه‌ای از سازمان‌ها که به استفاده از فناوری بلاک چین برای اقدام موثر در تغییر آب و هوا اختصاص دارد، در کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد (COP27) در شارم در 11 نوامبر اعلام کرد. الشیخ، مصر.

این ائتلاف که پنج سال پیش تأسیس شد، روی ابتکارات مربوط به سیستم های حسابداری مصرف و حسابداری انتشار گازهای گلخانه ای کار می کند. تام باومن، رئیس و بنیانگذار ائتلاف زنجیره آب و هوا گفت:

“در آن زمان، ائتلاف از 12 سازمان موسس به بیش از 360 سازمان در 69 کشور افزایش یافته است. ائتلاف یک شبکه غیرمتمرکز باز است که اعضای آن به صورت خودسازماندهی به ابتکارات عضو محور با روح بلاک چین و فناوری های نوظهور تاسیس شد. بر اساس

اعضای ائتلاف زنجیره آب و هوا (CCC) در کنفرانس تغییرات آب و هوایی سازمان ملل متحد COP 27 در مصر.

ماموریت این ائتلاف ایجاد منابع برای پشتیبانی از داده های مشترک و زیرساخت های دیجیتال، پشتیبانی از شبکه و ظرفیت سازی و مشارکت بین جوامع دیجیتالی و اقلیم برای هدایت نوآوری های آب و هوایی دیجیتال پیشگامانه است. حل مشکلات و مسائل لازم برای ارتقاء

مطالب مرتبط: چگونه فناوری بلاک چین اقدام به تغییر اقلیم می کند

کریستینا لوکرزیا کورنل، سردبیر Cointelegraph در COP 27 در مورد ارتباط بلاک چین در مبارزه با تغییرات آب و هوایی صحبت می کند.

کریستینا لوکرزیا کورنل، سردبیر کوین تلگراف، طی یک میزگرد اظهار نظر کرد:

“آموزش در اینجا مهم است و مسئولیت رسانه ها بسیار زیاد است. من آن را به عنوان ماموریت ما می بینم: این کنفرانس در مورد اقدام آب و هوا است، آب و هوا در مورد تغییرات آب و هوا است، این در مورد پایداری است، این در مورد آینده ما است.”

همچنین الکسی شادرین، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Evercity، پلتفرمی برای مدیریت مالی پایدار، صدور و نظارت، شرکت کننده در این پنل، گفت که تلاش های ائتلاف در اجرای موارد استفاده برای فناوری بلاک چین مفید خواهد بود. نحوه حمایت از سازمان را در پروژه جدیدی که اکنون به سرعت در حال ورود به بازار است. ما می‌خواهیم مطمئن شویم که این پروژه‌ها نه تنها نوآورانه و جالب هستند، بلکه مطابق با ارزش‌ها و استانداردهای اصلی سازمان ملل هستند که امروزه وجود دارد و توسط بسیاری از کارشناسان در داخل و خارج از فرآیند سازمان ملل توسعه یافته است.

دارایی های دیجیتال به دلیل انرژی بر بودن مورد انتقاد قرار گرفته اند، اما چنین اتهاماتی نادرست است.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا