اخبار ارز دیجیتال

کیم کی بر سر EMAX، شکایت دسته جمعی علیه می ودر رد شد…فعلا

علیرغم رد شکایت، قاضی اذعان کرد که این دعوی منعکس کننده تمایل بالقوه خطرناک برای طرح های تبلیغاتی کلاهبرداری است.

یک قاضی فدرال در کالیفرنیا شکایت دسته جمعی علیه کیم کارداشیان ستاره تلویزیون واقعیت، قهرمان بوکس فلوید می ودر و بنیانگذار اتریوم مکس را رد کرده است، و او توضیح داد که او ملاقات نکرده است. معیارها

با این حال، قاضی فضا را برای شاکیان باقی گذاشت تا در صورت اصلاح برخی بندها، دعوای دسته جمعی پیشنهادی را مجدداً مطرح کنند.

در اولین پرونده‌های دادگاهی که توسط Scott+Scott Attorneys At Law در ۷ ژانویه ثبت شد، شاکیان ادعا کردند که کارداشیان، می‌ودر و پل پیرس، ستاره سابق NBA، اتریوم مکس (EMAX) را تبلیغ کرده‌اند. او ادعا کرد که فاش نکرده است که به او دستمزد پرداخت می‌شود. برای انجام این کار.

شاکیان ادعا کردند که از “اظهارات نادرست یا گمراه کننده” برای تبلیغ آن با هدف “تورم مصنوعی قیمت توکن” استفاده کرده اند.

کیم کارداشیان در ژوئن ۲۰۲۱ در پستی در اینستاگرام EMAX را تبلیغ کرد و فلوید می ودر در همان ماه در یک مسابقه بوکس با ستاره یوتیوب لوگان پل، لوگوی EMAX را روی تنه بوکس خود پوشید.

گزارش شده است که قاضی مایکل فیتزجرالد در ۷ دسامبر این پرونده را به این دلیل که ادعاهای کلاهبرداری بی ارزش بوده و در نهایت سرمایه گذاران مسئول انجام تحقیقات لازم در مورد سرمایه گذاری های خود هستند، رد کرد.

اما در حالی که قانون مطمئناً محدودیت‌هایی را برای این تبلیغ‌کنندگان اعمال می‌کند، سرمایه‌گذاران را نیز ملزم می‌کند تا قبل از شرط‌بندی بر اساس شرایط فعلی، معقولانه عمل کنند.»

اما قاضی فیتزجرالد در اخراج خود اذعان کرد که فناوری‌های جدید و پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی به افراد مشهور قدرت می‌دهند تا طرح‌های تبلیغاتی بالقوه تقلبی را ایجاد کنند.

فیتزجرالد در نامه اخراج خود نوشت: “این اقدام نشان می دهد که هر کسی با مهارت ها و ارتباطات فنی می تواند یک شبه ارزهای جدید ضرب کند و بازار دیجیتال خود را ایجاد کند.”

او افزود که سلبریتی ها اکنون می توانند “میلیون ها دنبال کننده ناآگاه را متقاعد کنند که روغن مار را با سهولت و دسترسی بی سابقه ای بخرند.”

مربوط: دعوی Safemoon Pump and Dump Targeting Jake Paul, Soulja Boy

اما با وجود اخراج قاضی فیتزجرالد، نبرد سرمایه گذار ممکن است تمام نشده باشد. فیتزجرالد گفته است که اگر تیم حقوقی سرمایه‌گذار برخی از شرایط پرونده اولیه را اصلاح کند، به شاکیان اجازه می‌دهد تا مجدداً شکایت کنند، و قاضی گفت، به استناد به مفاد قانون سازمان‌های تحت نفوذ و فاسد راکت (RICO) اشاره می‌کند. .

کارداشیان قبلاً یک بار به دلیل تبلیغ اتریوم مکس در حساب های رسانه های اجتماعی خود گاز گرفته شده است.

در ۳ اکتبر، کارداشیان پس از اینکه ادعا می‌شد تبلیغات پرداختی ۲۵۰۰۰۰ دلاری توسط اتریوم مکس را فاش نکرد، با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تسویه حساب ۱.۲۶ میلیون دلاری کرد.

تیم حقوقی می‌ودر مدت‌ها است که هرگونه وابستگی به اتریوم مکس را رد کرده‌اند و وکیل او گفت که پرونده سرمایه‌گذار “بیانگر بیانیه‌ای است که می‌ودر در مورد توکن eMax یا اتریوم مکس بیان کرده است. مشخص نیست.”

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا