اخبار ارز دیجیتال

شهر لندن و گروه صنعتی بریتانیا اتحاد حامی ارزهای دیجیتال جدید را تشکیل می دهند

هیئت حاکمه پایتخت بریتانیا با انجمن پوند دیجیتال و سایر نهادهای صنعتی برای ترویج سیاست‌ها و شیوه‌های خوب رمزنگاری و وضعیت بریتانیا به عنوان یک مرکز مالی جهانی همکاری کرده است.

شهر لندن با نهادهای مختلف صنعتی به نیروها پیوسته است تا انجمن بریتانیا برای ارزهای دیجیتال را تشکیل دهد، اتحادی که از “سیاست ها، شیوه ها و مقررات بهتر در مورد ارزهای دیجیتال” حمایت می کند.

علاوه بر هیئت حاکمه شهرداری شهر، شرکت شهر لندن، اعضای انجمن شامل بنیاد پوند دیجیتال، انجمن پرداخت، CityUK و UK Finance هستند. سه سازمان اخیر، گروه‌های ملی حمایت مالی و حرفه‌ای هستند که قبلاً در تحقیقات رمزنگاری و حمایت شرکت داشتند.

اعضای انجمن در واکنش‌های گسترده صنعت به تحولات کریپتوسفر همکاری می‌کنند. این بیانیه به طور خاص به ارزهای دیجیتال بانک مرکزی و به عنوان دامنه آنها، “رویکردهای نظارتی به استیبل کوین ها و سایر دارایی های دیجیتال با ارزش متغیر” اشاره می کند. در این بیانیه آمده است:

هدف این گروه ایجاد یک محیط امن و مطمئن برای نوآوران برای رشد و جذب سرمایه‌گذاری بین‌المللی در بریتانیا است. […] این گروه به دنبال کاهش خطرات واقعی و درک شده از طریق آموزش و توانایی حمایت از سیاست های مناسب و مقررات متناسب است. “

الان رای بدهید!

هدف این گروه این است که «برنامه‌های آموزشی انجمن و حمایت از سیاست‌ها را با چارچوب نظارتی بریتانیا هماهنگ کند» تا درک متقابل بین خدمات مالی بریتانیا و صنایع ارزهای دیجیتال را تقویت کند. بخشی از مأموریت انجمن جدید نیز «توسعه یک اصطلاح مشترک است که تعاریف موجود مورد استفاده در این زمینه را در یک واژه نامه واحد ترکیب کند».

مرتبط: شرکت ها و گروه های رمزنگاری پیشرو ائتلافی را با هدف ارتقای “یکپارچگی بازار” تشکیل می دهند

بنیاد پوند دیجیتال، انجمن پرداخت‌ها و امور مالی بریتانیا گروه هماهنگی ارزهای دیجیتال صنعت بریتانیا را در ماه ژوئن تشکیل دادند. آن انجمن اهداف مشابهی با انجمن بریتانیا در مورد ارزهای دیجیتال داشت.

انجمن بریتانیا برای ارزهای دیجیتال به حامیان صنعت کریپتو مانند CryptoUK و انجمن بلاک چین بریتانیا پیوسته است. طبق وب سایت خود، CryptoUK دارای اعضایی از نزدیک به ۱۵۰ انجمن، شرکت و موسسه است. انجمن بلاک چین بریتانیا تمرکز بین المللی با اعضایی از دانشگاه ها، انجمن های بلاک چین و سایر گروه های علاقه مند از سراسر جهان دارد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا