اخبار ارز دیجیتال

شهر بوسان برای ایجاد بورس دارایی دیجیتال: گزارش

کمیته ارتقای ایجاد تبادل دارایی دیجیتال بوسان گفت که قصد دارد تا پایان سال یک صرافی کاربردی ایجاد کند.

به گزارش خبرگزاری محلی News1، بوسان، کره جنوبی، قصد دارد یک بورس کالای دیجیتال غیرمتمرکز راه اندازی کند. مقامات گفتند که انتظار می رود این پلت فرم امسال به بهره برداری برسد و از محتوای فرهنگی محلی از طریق دارایی های دیجیتال پشتیبانی کند.

استفاده از نقاط قوت بوسان مانند جشنواره بین المللی فیلم بوسان و جی استار. [the exchange] این شامل توکن کردن حقوق مالکیت معنوی مانند فیلم‌ها و بازی‌ها، طلا، فلزات گرانبها، محصولات کشاورزی، کشتی‌ها و املاک است. ”

همانطور که توسط کمیته ارتقای ایجاد بورس دارایی دیجیتال بوسان فاش شد، این طرح شامل هماهنگی شرکت‌های مالی داخلی با بورس دارایی دیجیتال و ایجاد یک سیستم پشتیبانی معاملاتی است که به عنوان پایه و اساس بورس عمل می‌کند.

بورس دارایی دیجیتال بوسان دارای ساختار مبادله غیرمتمرکز و منصفانه ای است که با مبادلات دارایی مجازی داخلی موجود متفاوت است تا از سرمایه گذاران محافظت کند و نوآوری دیجیتال را به طرق مختلف هدایت کند.

بخشی از طرح پیشنهادی منصفانه شامل تفکیک تسویه سپرده، فهرست‌بندی ارزش‌گذاری و نظارت بر بازار در مؤسسات مختلف، مشابه سیستم معاملات سهام موجود در کره جنوبی است. علاوه بر این، مقامات گفتند امیدوارند مقررات دارایی های دیجیتال به اندازه قوانین سنگاپور و ابوظبی رقابتی باشد. یک مقام مسئول گفت: «پس از مشورت با مقامات مالی، دستورالعمل‌های مختلفی را تدوین خواهیم کرد که در منطقه آزاد ویژه اعمال می‌شود و در روند تکمیل قانون دارایی‌های دیجیتال ارائه شده به مجلس شورای ملی فعالانه نظرات خود را ارائه خواهیم کرد.»

این کمیته در حال آماده شدن برای راه اندازی یک شرکت صرافی در اوایل فوریه و آغاز عملیات آزمایشی سیستم است. در ۱۶ ژانویه، Cointelegraph همچنین گزارش داد که دولت شهر سئول پروژه Metaverse خود را به روی عموم باز می کند.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا