اخبار ارز دیجیتال

USDC به صورت بومی در شبکه Base “هفته آینده” – Jeremy Allaire – راه اندازی خواهد شد

Circle اعلام کرده است که نسخه پایه استیبل کوین USDC به زودی در دسترس خواهد بود و در نهایت نیاز به نسخه پل USDbC را از بین خواهد برد.

طبق پست مدیر عامل اجرایی Jeremy Allaire در رسانه های اجتماعی در ۲۹ اوت، استیبل کوین USDC Circle در هفته آینده به صورت بومی در شبکه Base راه اندازی خواهد شد. نسخه جدید جایگزین Basecoin دلار آمریکا (USDbC) خواهد شد که اکثر کاربران از آن به عنوان جایگزین استفاده می کنند.

شبکه بیس کوین بیس در ۹ آگوست راه اندازی شد. در آن زمان، نسخه بومی USDC در شبکه وجود نداشت. کاربران نمی توانند پول نقد را به حساب Circle خود واریز کنند و معادل USDC را در Base دریافت کنند. برای حل این مشکل، تیم Base به کاربران اجازه داده است تا USDC را از اتریوم از طریق برنامه رسمی پل پل بزنند. توکن صادر شده توسط پل “USDbC” نام دارد و توسط USDC بومی قفل شده در شبکه اتریوم پشتیبانی می شود.

در اطلاعیه ۲۹ آگوست آمده است که Circle به زودی انتشار USDC را در Base آغاز خواهد کرد و در نهایت نیاز به بریج کوین با پشتیبانی نسخه اتریوم را از بین خواهد برد.

مربوط: پس از سوء استفاده ۸۶۵ هزار دلاری، طرح اضطراری سهام پروژه مبنا RocketSwap

طبق پست وبلاگ همراه، قرارداد توکن جدید قبلاً در پایگاه مستقر شده است. در روز راه اندازی، تیم نحوه بازخرید USDbC فعلی را برای USDC بومی توضیح خواهد داد. این تیم همچنین «با برنامه‌های اکوسیستم» کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که ارائه‌دهندگان نقدینگی «انتقال آرام» برای تأمین نقدینگی به سکه‌های جدید دارند، و پل پایه فعلی صادرکننده USDbC فعلاً به طور عادی به کار خود ادامه خواهد داد. من قصد دارم ادامه دهم.

تیم Circle تاریخ مشخصی را برای عرضه رسمی این سکه اعلام نکرده است، زیرا Allaire فقط گفته است که “در هفته آینده” انجام خواهد شد.

شبکه پایه در ۱۰ آگوست، یک روز پس از راه اندازی، بیش از ۱۳۶۰۰۰ کاربر فعال داشت. در ۲۵ آگوست، Base اعلام کرد که درآمد خود را به اشتراک می گذارد و تا حدی یک “ابر زنجیره” آینده متشکل از Base، Optimism و سایر شبکه ها را کنترل می کند.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا