اخبار ارز دیجیتال

Circle، CFTC، مدیر اجرایی سابق خزانه داری ایالات متحده را به عنوان مدیر ارشد حقوقی استخدام می کند.

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هیث تاربرت به عنوان مدیر ارشد حقوقی شرکت و افسر امور شرکتی خدمت می کند و تجربه در هر سه شاخه دولت را به ارمغان می آورد.

ناشر استیبل کوین Circle در حال بارگیری سلاح های خود برای مبارزه با سرکوب نظارتی مداوم بر روی ارزهای دیجیتال است. تا اول ژوئیه، نقش های افسر ارشد حقوقی و افسر امور شرکت ها توسط هیث تاربرت، وکیل ارشد با سابقه در هر سه شعبه دولت ایالات متحده تکمیل می شود.

در اطلاعیه 8 ژوئن آمده است که آقای تاربرت در هر سه شاخه از دولت فدرال و آژانس های نظارتی اصلی، از جمله کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، سازمان بین المللی کمیسیون های اوراق بهادار (IOSCO) و وزارت خزانه داری ایالات متحده منصوب شده است. موقعیت های رهبری ، هیئت ثبات مالی و گروه بانک جهانی. او همچنین به عنوان مشاور ویژه در کمیته بانکداری، مسکن و شهرها در مجلس سنای ایالات متحده خدمت کرد.

آقای تاربرت تقریباً دو سال پس از اینکه مدیر ارشد حقوقی در Citadel Securities شد، به Circle Securities پیوست، جایی که او بر عملیات قانونی، انطباق، نظارت و نظارتی در سراسر جهان نظارت می‌کند. او جانشین فلاویا ناوس، مشاور عمومی دایره خواهد شد، که طبق گزارش‌ها اوایل سال جاری اعلام کرده بود که سرکل را ترک خواهد کرد.

Jeremy Allaire، مدیر عامل Circle گفت: “فرصت استقبال از تخصص و رهبری هیث در تیم اجرایی ما یک گام فوق العاده در رشد Circle به عنوان یک شرکت جهانی است.”

انتصاب تاربرت در بحبوحه ابهامات نظارتی جدید پیرامون ارزهای دیجیتال ایالات متحده انجام می شود. اوایل این هفته، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) از صرافی‌های ارز دیجیتال کوین‌بیس و بایننس به اتهام‌های مختلف شکایت کرد. از زمان سقوط FTX در نوامبر گذشته، صنعت ارزهای دیجیتال با نظارت نظارتی مواجه شده است که به کسب و کارها آسیب رسانده و سرمایه در خارج از کشور را تخلیه کرده است.

الر در مصاحبه اخیر با بلومبرگ، سرکوب نظارتی ایالات متحده در مورد ارزهای دیجیتال را عامل کاهش ارزش بازار استیبل کوین خود، USD Coin (USDC) دانست. در طول 12 ماه گذشته، سهم بازار استیبل کوین USDC از 34.88٪ به 23.05٪ کاهش یافته است. محیط نظارتی فعلی در ایالات متحده به نفع استیبل کوین USDT تتر است و سهم بازار آن از 47.04 درصد در سال گذشته به 65.89 درصد افزایش یافته است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – همچنین نکات مالیاتی کریپتونویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا