اخبار ارز دیجیتال

دایره روابط خود را با BNY با کراس ریور به عنوان شریک بانکی گسترش می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Circle شریک بانکی جدید خود را اعلام کرد و رابطه خود را با BNY Mellon پس از سقوط بانک سیلیکون ولی گسترش داد.

دایره است به وضوح کراس ریور بانک، بانکی که برای خدمات رسانی به شرکت‌های فین‌تک مانند ویزا و کوین‌بیس شناخته شده است، اکنون شریک بانکداری تجاری جدیدی برای تولید و بازخرید استیبل کوین USD Coin (USDC) است.

علاوه بر این، Circle با شرکای بانکی دیگر، از جمله بانک نیویورک ملون (BNY Mellon)، که قبلاً خدمات نگهبانی برای ذخایر Circle ارائه می‌کند، برای کمک به بازخرید USDC، «روابط گسترده‌تری» برقرار خواهد کرد.

پس از اینکه استیبل کوین USDC شاخص Circle پیوند دلاری خود را شکست و در اوایل روز شنبه از معاملات تاسف‌آور آخر هفته زیر 90 سنت جان سالم به در برد، مجموعه‌ای از اقدامات بانک‌ها و تنظیم‌کننده‌ها اعتماد به توکن را افزایش داد. از نیمه شب یکشنبه، USDC بهبود یافته بود و نزدیک به همان سطح دلار آمریکا معامله می شد.

در آخر هفته، Circle بیانیه‌ای مطبوعاتی منتشر کرد که تأیید کرد 100٪ ذخایر USDC آن امن و مطمئن است، انتقال وجه نقد باقی‌مانده بانک سیلیکون ولی (SVB) به BNY Mellon را تکمیل کرد و نقدینگی USDC را تسویه کرد. بانک‌هایی که امروز عملیات جنسی در آنها باز است. .

مطالب مرتبط: فروپاشی بانک دره سیلیکون: همه چیزهایی که تا به حال اتفاق افتاده است

Circle در بیانیه خود خاطرنشان کرد که با Silvergate، یک بانک دوستدار رمزنگاری که اعلام کرده است به طور داوطلبانه دارایی های خود را به عنوان بخشی از فرآیند خرید رگولاتور فدرال منحل می کند، درگیر نبوده است.

آشفتگی آخر هفته USDC بخشی از یک فاجعه مالی گسترده‌تر بود که با فروپاشی SVB، شانزدهمین بانک بزرگ کشور و ستون مالی دنیای فناوری و سرمایه‌گذاری خطرپذیر آغاز شد.

شکست SVB باعث وحشت شد زیرا هزاران کسب و کار از جمله Circle دسترسی به میلیاردها دلار سپرده را از دست دادند. با این حال، فدرال رزرو و سایر موسسات با اعلام اینکه سپرده گذاران SBV را تکمیل خواهند کرد، بازار را آرام کردند.نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا