اخبار ارز دیجیتال

دایره شروع به ریختن پول به صندوق ذخیره کرده است و هدف آن پر کردن آن در سال ۲۰۲۳ است

صندوق ذخیره دایره توسط BlackRock مدیریت می شود که توسط بانک نیویورک ملون کنترل می شود.

Circle، ناشر USD Coin (UDSC)، اعلام کرده است که سرمایه گذاری بخشی از وجوه خود را در صندوق ذخیره Circle که قبلا با مشارکت BlackRock، بزرگترین مدیر دارایی جهان ایجاد شده بود، آغاز کرده است. این حرکت به عنوان بخشی از تلاش‌های The Circle برای به حداقل رساندن ریسک و تضمین بازخرید سکه برای دارندگان انجام می‌شود.

طبق یک پست وبلاگ شرکتی در ۳ نوامبر، صندوق ذخیره دایره یک صندوق بازار پول دولتی قانون ۲a-7 است که توسط بلک راک مدیریت می شود و دارای پرتفویی متشکل از پول نقد و اوراق قرضه کوتاه مدت دولتی است.

وجوه فقط برای حلقه ها در دسترس است. این شرکت بخشی از درآمد را برای خرید دارایی های جدید خزانه داری و ذخیره آنها در صندوق ذخیره ای که توسط بانک نیویورک ملون کنترل می شود، استفاده خواهد کرد. این فرآیند از ۳ نوامبر آغاز شد و انتظار می‌رود تا پایان سه ماهه اول ۲۰۲۳ تکمیل شود.

صندوق ذخیره دایره ای با قانون شرکت های سرمایه گذاری در سال ۱۹۴۰ مطابقت دارد و روزانه در مورد دارایی های پرتفوی خود، از جمله مشمول کمیسیون های مستقل، گزارش می دهد.

مربوط: قدیمی ترین بانک آمریکا BNY Mellon خدمات ارزهای دیجیتال را راه اندازی کرد

USDC هنوز در سراسر مرزهای ایالات متحده محبوبیت زیادی ندارد. طبق بیانیه اخیر صرافی رمزنگاری Coinbase، در حال حاضر تعداد USDCهایی که با دلار آمریکا خریداری می‌شوند در مقایسه با سایر ارزها سه برابر بیشتر است. با این وجود، ارز دیجیتال متصل به دلار آمریکا دومین استیبل کوین بزرگ از نظر ارزش بازار تحت تتر (USDT) است.

Circle در سپتامبر اعلام کرد که استیبل کوین‌ها را در پنج شبکه دیگر از جمله Polkadot، Optimism، Near، Arbitrum و Cosmos عرضه خواهد کرد. پشتیبانی از اکثر این بلاک چین ها تا پایان سال ۲۰۲۳ آغاز می شود و انتظار می رود USDC شرکت Cosmos در اوایل سال ۲۰۲۳ فعال شود.

در اوایل نوامبر، Circle در اصل مجوز یک موسسه پرداخت بزرگ در سنگاپور را دریافت کرد. این به ما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده را منتشر کنیم و پرداخت های داخلی و برون مرزی را تسهیل کنیم.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا