🚨 اخبار ارز دیجیتال

هدف ریلی پرداخت فدرال رزرو Circle ممکن است با تغییر سیاست فدرال رزرو نیویورک از بین برود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک قانون به‌روزرسانی شده توسط فدرال رزرو نیویورک می‌تواند حلقه‌های صادرکنندگان استیبل کوین را برای دسترسی به بازار پول فدرال رزرو «ناشرایط» تلقی کند.

فدرال رزرو نیویورک قوانین جدیدی را برای طرف هایی که در نظر دارند از متعادل کننده های بازار پول استفاده کنند، اعلام کرده است.

در بیانیه‌ای به تاریخ ۲۵ آوریل، بانک فدرال رزرو نیویورک اصلاحاتی را در دستورالعمل‌های خود برای تعیین طرف‌های واجد شرایط برای مشارکت در قراردادهای بازخرید معکوس (RRP) اعلام کرد.

دستورالعمل های به روز شده می تواند مانع از توانایی حلقه برای دسترسی به برنامه بازپرداخت معکوس فدرال رزرو شود (فرآیندی که از طریق آن فدرال رزرو اوراق بهادار را به طرف مقابل واجد شرایط می فروشد و موافقت می کند آنها را در سررسید بازخرید کند).

به گفته فدرال رزرو نیویورک، دسترسی به چنین سیستم هایی “باید گسترش طبیعی مدل های تجاری موجود باشد و شرکای تجاری نباید برای دسترسی به عملیات RPP سازماندهی شوند.”

طبق قضاوت انحصاری فدرال‌رزرو نیویورک، صندوق‌های ۲a-7 ثبت‌شده در SEC که برای وجوه ساختاریافته برای یک ذینفع ساخته شده‌اند یا شباهت کافی به آن دارند، معمولاً مشمول معکوس نمی‌شوند.

صندوق ذخیره دایره، صندوق بازار پولی که توسط شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری بلک راک اداره می‌شود، یکی از صندوق‌های ۲a-7 است که فقط برای سرکل در دسترس است و ممکن است طبق بیانیه فدرال رزرو “غیر واجد شرایط تلقی شود.”

۲-a-7 مقررات حاکم بر وجوه بازار پول دولتی برای اطمینان از پاسخگویی به موقع این وجوه به بازخریدهای احتمالی توسط سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است.

صندوق های این دسته باید حداقل ۱۰ درصد از کل دارایی ها را نقدینگی روزانه و حداقل ۳۰ درصد از کل دارایی ها را در نقدینگی هفتگی نگهداری کنند.

تایید فدرال رزرو به این برنامه به Circle این امکان را می دهد تا با سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی کم ریسک، سود وجوه مازاد خود را کسب کند، ناشران استیبل کوین سود کسب خواهند کرد و استیبل کوین، USD Coin (USDC) می تواند ثبات را حفظ کند.

راگلان پاتی، معاون آسیا و اقیانوسیه Circle، در ماه مارس به کوین تلگراف گفت که Circle “در نهایت می خواهد تمام پول نقد خود را در اختیار فدرال رزرو نگه دارد، و افزود که “پرداخت به فدرال رزرو ما همچنین می خواهیم از Rails استفاده کنیم زیرا ما را از آن دور می کند. وابستگی ما به TradFi.” شریک. ”

در آن زمان، Circle روابط خود را با BNY Mellon گسترش داد و اشاره شد که با وجود شراکت بانکی جدید با کراس ریور، Circle 80٪ از ذخایر و خزانه داری را در اختیار داشت.

مربوط: فدرال رزرو نیویورک برنامه آزمایشی ۱۲ هفته ای CBDC را با بانک های بزرگ راه اندازی می کند

طبق گفته Pathy، Circle اخیراً از زمان قطع شدن USDC پس از شکست بانک سیلیکون ولی (SVB) در ۱۰ مارس، بر داشتن “مشارکت های بانکی بیشتر در سطح جهانی” تمرکز کرده است.

در نوامبر ۲۰۲۲، Circle اعلام کرد که سرمایه گذاری بخشی از وجوه خود را در صندوق ذخیره Circle به عنوان وسیله ای برای کاهش ریسک و حفظ پتانسیل بازخرید سکه های صاحبانش آغاز کرده است.

مجله: کوین های ناپایدار: Depegging، سرکوب بانکی و سایر خطرات در حال ظهور

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا