🚨 اخبار ارز دیجیتال

Circle استیبل کوین USDC را در Polkadot Asset Hub راه اندازی کرد

Circle هشدار می‌دهد که کاربران پولکادوت USDC نباید USDC انتقال XCM را از پاراچین‌هایی غیر از Polkadot Asset Hub واریز کنند.

USD Coin (USDC) دومین استیبل کوین بزرگ از نظر ارزش بازار پس از Tether (USDT) است و همچنان در شبکه های مختلف بلاک چین گسترش می یابد و در حال حاضر در Polkadot راه اندازی می شود.

شرکت صادرکننده USDC Circle رسماً USD Coin را در شبکه Polkadot راه اندازی کرد، این شرکت در ۱۹ سپتامبر اعلام کرد. بر اساس وب سایت Circle، Polkadot USDC به زودی در دسترس توسعه دهندگان و کاربران قرار خواهد گرفت زیرا استیبل کوین ها اکنون می توانند از طریق XCM به پاراچین پولکادوت منتقل شوند. پروتکل هایی با استفاده از Circle Account و Circle API.

طبق این اعلامیه، PolkadotUSDC به صورت بومی در Polkadot Asset Hub، یک پاراچین معمولی که برای صدور، مدیریت و انتقال دارایی های دیجیتال در سراسر اکوسیستم Polkadot طراحی شده است، منتشر خواهد شد.

Circle تاکید کرد که حساب‌های Circle و Circle API فقط از Polkadot USDC پشتیبانی می‌کنند که به طور بومی در مرکز دارایی Polkadot در اکوسیستم Polkadot صادر شده است. این بدان معنی است که کاربران قبل از استفاده از XCM باید USDC را از حساب Circle خود به آدرس کیف پول پولکادوت Asset Hub خارجی منتقل کنند.

Circle گفت: هنگام انتقال USDT از Polkadot Asset Hub به پاراچین های دیگر از طریق XCM، کاربران باید قبل از واریز به حساب Circle خود، آن را از طریق XCM به Polkadot Asset Hub منتقل کنند و افزود: Ta.

سعی نکنید USDC منتقل شده در XCM را از پاراچین‌هایی غیر از Polkadot Asset Hub به حساب Circle خود واریز کنید زیرا ممکن است قابل بازیابی نباشد و ممکن است منجر به از دست دادن وجه شود.

پشتیبانی پولکادوت از USDC به استیبل کوین متصل به دلار آمریکا می افزاید. با جدیدترین افزونه، USDC اکنون در مجموع از ۱۴ شبکه بلاک چین مختلف از جمله اتریوم، ترون، استلار، سولانا و غیره پشتیبانی می کند.

مشابه با سایر ادغام‌های بلاک چین، آخرین ادغام با پولکادوت با هدف حفظ Circle به عنوان ارز دیجیتال قابل همکاری پیشرو و پشتیبانی از پرداخت‌های کم هزینه است. افزودن پولکادوت، تجارت، وام و استقراض در پاراچین هایی مانند سانتریفیوژ، HydraDX و Moonbeam را امکان پذیر می کند.

پولکادوت که در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد، شبکه ای از چندین بلاک چین مستقل است که به عنوان پاراچین نیز شناخته می شود. چنین بلاک چین‌هایی به موازات یکدیگر عمل می‌کنند و امکان انجام تراکنش‌های سریع‌تر را فراهم می‌کنند و در عین حال از امنیت کلی و تمرکززدایی پولکادوت سود می‌برند.

مربوط: تحلیلگر: تجزیه استیبل کوین USDC و DAI را بیش از دیگران با مشکل مواجه کرد

USDC از بلاک چین های بیشتری نسبت به استیبل کوین رقیب USDT پشتیبانی می کند که در زمان نگارش این مقاله در مجموع از ۱۱ شبکه پشتیبانی می کند. در آگوست ۲۰۲۳، تتر، صادرکننده USDT، ضرب استیبل کوین‌ها را در سه بلاک چین، از جمله بیت‌کوین Omnilayer، بیت‌کوین کش و کوساما متوقف کرد. این شرکت عدم علاقه کاربران را دلیل آن ذکر کرده است.

مجله: سوال بزرگ: آیا NSA بیت کوین را ایجاد کرده است؟

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا