🚨 اخبار ارز دیجیتال

Circle استیبل کوین USDC را در Mercado Pago شیلی راه اندازی کرد

این مشارکت USDC را به ۲ میلیون کاربر در شیلی خواهد رساند.

شرکت فین‌تک Circle در ۲۹ آگوست همکاری خود را برای معرفی Mercado Libre و USDC Subercoin به Mercado Pago اعلام کرد.

جرمی آلر، مدیر عامل Circle، Mercado LIbre را “آمازون آمریکای لاتین با ۲۰۰ میلیون کاربر” می نامد. ارسال شده موضوع X راه اندازی USDC را در پلت فرم پرداخت آنلاین غول خرده فروشی Mercado Pago اعلام می کند.

USDC یک استیبل کوین است، به این معنی که به دلار آمریکا متصل است. به عنوان یکی از رایج‌ترین استیبل‌کوین‌ها، راه‌اندازی آن در پلتفرم شیلی نشان‌دهنده کاربرد بیشتر هم برای ارزهای دیجیتال و هم برای دلار آمریکا در شیلی است.

سایت های مسافرتی و آگاهی مصرف کننده اغلب اشاره می کنند که شیلی به اندازه بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین پرداخت به دلار آمریکا را نمی پذیرد.

ماتیاس اسپاگی، مدیر ارشد Mercado Pago، گفت:

دلار آمریکا یکی از باثبات ترین ارزها در جهان است و ابزاری ساده برای تضمین حفظ ثروت در مواجهه با عدم اطمینان عمومی است. هدف ما تنوع بخشیدن به دسترسی به ارزها و ارائه ارز جایگزین برای بیش از ۲ میلیون کاربر Mercado Pago است. که با ارزش دلار مطابقت دارد.»

Mercado Libre قصد خود را برای پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان پرداخت در سال ۲۰۲۱ اعلام کرده است. از آن زمان، ادغام USDC برای کاربران شیلیایی فقط آخرین نمونه است، اما ما به پیشرفت در جهت آن ادامه داده ایم. در اوایل سال جاری، این شرکت با Paxos همکاری کرد تا استیبل کوین USDP را برای کاربران مکزیک نیز یکپارچه کند.

Circle اخیراً با اعلام این که Coinbase پس از انحلال نهاد مدیریتی مرکز، سهام Circle را به دست خواهد آورد، خبرساز شد. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، با راه اندازی USDC در چندین پلتفرم بلاک چین در آینده، این معامله مسئولیت های بیشتری را به Circle می دهد.

پیش از تجدید ساختار، Circle گفت که در حال جمع‌آوری منابع است تا برای هجوم نهایی غول‌های مالی سنتی و فناوری بزرگ به فضای ارزهای دیجیتال و استیبل کوین آماده شود.

مربوط: یک صندوق جنگی ۱ میلیارد دلاری برای مقابله با تهدیدات بازار از Circle، PayPal و غیره آماده می کند.نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا