🚨 اخبار ارز دیجیتال

Circle آخرین شرکتی است که مجوز موسسه پرداخت عمده در سنگاپور را دریافت کرده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صادرکننده استیبل کوین پس از Crypto.com دومین شرکت ارزهای دیجیتال است که در این ماه مجوز MPI را در سنگاپور دریافت کرده است.

Circle Internet Singapore، زیرمجموعه سنگاپور Circle، مجوز موسسه پرداخت بزرگ (MPI) را از مرجع پولی سنگاپور (MAS) دریافت کرده است. Circle Singapore اصولاً تأییدیه MPI را از MAS در ماه نوامبر دریافت کرد و در ماه مه یک دفتر در ایالت-شهر افتتاح کرد.

طبق بیانیه منتشر شده توسط شرکت فین‌تک، ناشر دلار کوین (USDC) و استیبل کوین‌های یوروکوین، مجوز MPI به Circle اجازه می‌دهد تا خدمات رمز پرداخت دیجیتال و خدمات حواله داخلی و بین‌مرزی را ارائه دهد. بودن

بر اساس بیانیه ای، سرکل سنگاپور را به عنوان پایگاه اصلی خود در آسیا دارد. Jeremy Allaire یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Circle گفت:

سنگاپور برای گسترش جهانی Circle حیاتی است.

Circle Crypto.com را دنبال می کند که مجوز MPI خود را در ۱ ژوئن پس از دریافت تاییدیه در اصل در ژوئن ۲۰۲۲ دریافت کرد. سایر دارندگان مجوز MPI عبارتند از DBS Vickers، Digital Treasure Center، Fomo Pay، Independent Reserve، Metacomp، Paxos، Revolut، Sparrow Tech و Mr. Hako. جمینی همچنین علاقه مند به گسترش در ایالت-شهرها است.

USDC دومین استیبل کوین بزرگ جهان پس از تتر (USDT) است، اما سهم بازار USDC تا ماه مه به ۲۳.۰۵ درصد کاهش یافته است که از ۳۴.۸۸ درصد در سال گذشته که توسط رقبای بزرگتر بیرون رانده شده بود، کاهش یافته است.

مرتبط: چین و سنگاپور برای افزایش سرمایه‌های سبز و انتقالی شریک هستند

یک مطالعه در سال ۲۰۲۲ نشان داد که ۶٪ از صندوق های رمزنگاری جهانی در سنگاپور مستقر هستند. بر این اساس این کشور در کنار سوئیس و هنگ کنگ پس از آمریکا و بریتانیا در رتبه سوم جهان قرار دارد. سنگاپور از طریق قوانین محیطی مثبت را برای ارزهای دیجیتال فراهم می کند و نرخ پذیرش ارزهای دیجیتالی بالایی دارد.

صندوق سرمایه گذاری دولتی Temasek همچنین از حامیان صنعت ارزهای دیجیتال است و در شرکت هایی مانند Animoka Brands و Amber Group سرمایه گذاری می کند. این شرکت همچنین با سرمایه گذاری ۲۷۵ میلیون دلاری، یکی از حامیان اصلی صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته بود.

مجله: ادعای کلاهبرداری ۱ میلیارد دلاری میلیاردر چینی، شرط بندی ۱۱ میلیون دلاری آقای کوون، زو سو و اسلام: آسیا اکسپرسنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا