🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیران حلقه در جلسات استماع کمیته کنگره ایالات متحده در مورد پرداخت های استیبل کوین، قانون گذاری شرکت می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کمیسیون خدمات مالی یادداشتی را صادر کرده است که طی آن یک جلسه استماع عمومی با عنوان “درک نقش استیبل کوین ها در پرداخت ها و نیاز به قانون گذاری” صادر کرده است.

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده، که به عنوان کمیته خدمات مالی نیز شناخته می شود، یک جلسه استماع عمومی در ۱۹ آوریل برگزار می کند تا در مورد وضعیت استیبل کوین ها به عنوان وسیله پرداخت و اینکه آیا اکوسیستم باید از قوانین حمایت کند یا خیر، بحث خواهد کرد. این یک برنامه زمان بندی است.

کمیسیون خدمات مالی یادداشتی را صادر کرده است که طی آن یک جلسه استماع عمومی با عنوان “درک نقش استیبل کوین ها در پرداخت ها و نیاز به قانون گذاری” صادر کرده است. این جلسه بر اساس اطلاعات جمع آوری شده در سال گذشته توسط دولت فدرال خواهد بود.

فهرست افرادی که در جلسات آتی کمیسیون خدمات مالی شهادت می دهند. منبع: house.gov

لیست فوق شرکت کنندگانی را نشان می دهد که قرار است در جلسه استماع شهادت دهند. این شامل دانته دیسپارت، مدیر ارشد استراتژی حلقه و رئیس سیاست جهانی است. ماه گذشته، در ۱۱ مارس، سرویس داخلی استیبل کوین Circle، USD Coin (USDC)، از دلار آمریکا جدا شد، پس از اینکه این شرکت فاش کرد که بانک سیلیکون ولی در رسیدگی به درخواست‌های برداشت ۳.۳ میلیارد دلار شکست خورده است.

با این حال، پس از مداخله فشرده، USDC موفق شد ارزش خود را با دلار تطبیق دهد. در طول این جدول زمانی، هکرها موفق شدند به حساب توییتر Disparte دسترسی پیدا کنند و شروع به تبلیغ جوایز وفاداری جعلی برای کاربران قدیمی USDC کردند.

جلسات آتی کمیسیون خدمات مالی بر روی استیبل کوین های مختلف و استفاده از آنها در محیط پرداخت متمرکز خواهد شد. علاوه بر این، کمیسیون نیاز به قانون استیبل کوین را بسته به ساختار وثیقه اساسی بررسی خواهد کرد.

مربوط: Circle و BlockFi توسط وارن و AOC در مورد بانکداری با SVB مورد سوال قرار گرفتند

چند روز قبل از جلسه استماع، لایحه ای که چارچوبی برای استیبل کوین ها در ایالات متحده ارائه می کند در مخزن اسناد مجلس منتشر شد.

جرمی آلر، مدیر عامل حلقه، درباره این لایحه اظهار داشت: “پشتیبانی قوی دوحزبی از قانونی وجود دارد که تضمین می‌کند دلارهای دیجیتالی در اینترنت به طور ایمن صادر، پشتیبانی و اداره می‌شوند. واضح است که نیاز به

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، این پیش نویس همچنین به دولت ایالات متحده اجازه می دهد تا استانداردهای قابلیت همکاری بین استیبل کوین ها را ایجاد کند.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا