🚨 اخبار ارز دیجیتال

دایره فاش می کند که ۳.۳ میلیارد دلار در بانک های سیلیکون ولی وجود دارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دایره به سایر مشتریان و سپرده گذاران می پیوندد و از SVB برای ادامه در اقتصاد ایالات متحده دعوت می کنند.

در ۱۰ مارس، شرکت فناوری پرداخت بلاک چین Circle گفت که حواله‌های سیمی آغاز شده در روز پنجشنبه برای حذف موجودی‌ها هنوز پردازش نشده است و ۳.۳ میلیارد دلار از ذخایر USDC 40 میلیارد دلاری آن در سیلیکون ولی باقی مانده است. من تأیید کرده‌ام که در بانک (SVB) باقی مانده است.

این شرکت در توییتی در ۱۰ مارس گفت: “پس از تایید در پایان روز مبنی بر اینکه انتقال بانکی که روز پنجشنبه برای حذف موجودی آغاز شد هنوز پردازش نشده است، ذخیره ۴۰ میلیارد دلاری USDC 3.3 میلیارد دلاری در SVB باقی می ماند.”

Circle گفت که اکنون در حال پیوستن به سایر مشتریان و سپرده گذاران در جستجوی ادامه SVB است. این شرکت ادعا می کند که این برای اقتصاد ایالات متحده بسیار مهم است. Circle در توییتر گفت که از دستورالعمل های ارائه شده توسط تنظیم کننده های ایالتی و فدرال پیروی خواهد کرد.

شایان ذکر است، قبل از اعلام، USDC طبق داده‌های CoinGecko زیر ۱ دلار یعنی ۰.۹۸ دلار معامله می‌شد، اما بلافاصله پس از آن، قیمت در زمان نگارش به ۰.۹۳ دلار کاهش یافت.

نمودار قیمت ۲۴ ساعته USDC: CoinGecko

این بیانیه به دنبال اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه بانک سیلیکون ولی، مؤسسه مالی اولیه شرکت‌های دارای پشتوانه سرمایه‌گذاری، توسط ناظر مالی کالیفرنیا تعطیل شده است و بیمه‌گر شرکت بیمه سپرده فدرال را به اولین بانکی تبدیل می‌کند که در سال ۲۰۲۳ ورشکسته می‌شود.

دلیل دقیق بسته شدن هنوز مشخص نیست، اما تنظیم کننده های کالیفرنیا FDIC را به عنوان ذینفع برای محافظت از سپرده های بیمه شده تعیین کرده اند. یکی از ۲۰ بانک بزرگ ایالات متحده از نظر کل دارایی، SVB خدمات مالی را به چندین شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر رمزنگاری از جمله Andreessen Horowitz و Sequoia ارائه کرده است.

توجه: این داستان با آخرین اطلاعات به روز شده است. لطفا برای به روز رسانی های بیشتر صفحه را به روز کنید.نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا