اخبار ارز دیجیتال

Circle مقصر دانستن SEC را برای افشای طرح بسته شده ۹ میلیارد دلاری رد می کند

گزارشی که فایننشال تایمز به طور گسترده در ۲۵ ژانویه به اشتراک گذاشته بود، حلقه را به عنوان “سرزنش” SEC برای طرح های “داپینگ” فهرست خود توصیف کرد.

سخنگوی ناشر USD Coin (USDC) Circle گزارش هایی را رد می کند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را برای از بین بردن طرح ۹ میلیارد دلاری خود در دسامبر مقصر می داند.

نمایندگان ناشر استیبل کوین به مقاله ۲۵ ژانویه فایننشال تایمز با “مقصر دانستن” تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار به دلیل فهرست شدن “از ریل” در نتیجه قدم گذاشتن Circle در تایید توافقنامه ادغام واکنش نشان دادند.

با این حال، سخنگوی Circle به Cointelegraph توضیح داد که اینطور نیست و این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال SEC در قبال فسخ قرارداد ادغام ندارد.

Circle SEC را در ارتباط با فسخ متقابل توافقنامه ادغام SPAC با Concord متهم نکرده و نخواهد کرد.

فهرست شدن Circle در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) مشروط به ادغام با Concord، شرکتی که توسط بانکدار باب دایموند تأسیس شده بود، از طریق یک قرارداد شرکت خرید با هدف ویژه، که به عنوان معامله SPAC نیز شناخته می‌شود، بود.

با این حال، Circle گفت که ادغام هرگز کامل نشد، زیرا SEC ثبت نام S-4 مرتبط را موثر اعلام نکرد.

با این حال، سخنگوی Circle با اشاره به بیانیه قبلی این شرکت در ماه دسامبر گفت: “این معامله به سادگی بسته شده است.”

کنکورد دلایل ترکیب ناموفق تجاری را فاش نکرد، اما یک فرم ۸-K را در ۵ دسامبر به SEC ارسال کرد. “قیمت های معاملاتی فوق العاده پایین”

مربوط: دادگاه برای استماع استدلال های شفاهی در شکایت Grayscale علیه SEC در ماه مارس

در واقع، در یک توییت در ۵ دسامبر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Circle، جرمی آلر، چیزی جز چیزهای مثبت در مورد SEC برای گفتن نداشت. شرکت بورسی

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، این معامله برای اولین بار در جولای ۲۰۲۱ با ارزش ۴.۵ میلیارد دلار اعلام شد و در فوریه ۲۰۲۲ دو برابر شد تا به ۹ میلیارد دلار بازنگری شود.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا