اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Circle به کنگره درباره سناریوی سقوط برای دلار آمریکا هشدار داد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جرمی آلر از قانونگذاران خواسته است تا مقررات استیبل کوین را برای «اعتمادسازی» به دلار دیجیتال تصویب کنند و ادعا می‌کند که دلار آمریکا «در معرض تهدید» است.

مدیر عامل Circle هشدار می دهد که اگر کنگره به سرعت استیبل کوین ها را تنظیم نکند، وضعیت دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره جهانی در معرض تهدید قرار خواهد گرفت.

در ۱۳ ژوئیه، جرمی آلر در یک ویدیوی دو دقیقه ای برای قانونگذاران توسط حلقه صادرکننده سکه USD (USDC) ظاهر شد.

این پس از آن صورت می‌گیرد که لایحه دو حزبی و ویژه دارایی‌های دیجیتال، که در ابتدا بیش از یک سال پیش در ژوئن ۲۰۲۲ ارائه شده بود، در ۱۲ ژوئیه مجدداً به کنگره معرفی شد.

آلر در این ویدئو با تاکید بر تهدید ارزهای دیجیتال خارجی گفت: “موقعیت دلار در معرض تهدید است. رقابت بر سر اینکه چه پولی در اینترنت خرج می شود، تشدید می شود.”

وی افزود: “سوال واقعی این است که آیا تجارت جهانی با دلار دیجیتال انجام می شود یا یورو دیجیتال و رنمینبی.” آلر قبلاً استدلال کرده بود که چین می تواند پذیرش و استفاده از رنمینبی را از طریق استیبل کوین ها تسهیل کند.

او گفت که ایالات متحده “باید انتخاب کند” آیا “دلار را بر پایه اینترنت قرار دهد” یا “اجازه دهد کشورهای دیگر رهبری را به دست بگیرند.”

«اگر دلار ارز ذخیره جهانی باقی بماند، اگر ایالات متحده می‌خواهد اقتصاد جهانی را برای دهه آینده و پس از آن رهبری کند، اکنون باید به دلار دیجیتال اعتماد کنیم و استیبل کوین‌ها را تنظیم کنیم.»

آلر در استدلال خود برای تنظیم استیبل کوین استدلال کرد که ارزهای دیجیتال “به طور اساسی نحوه پرداخت ما برای چیزها را تغییر خواهند داد.”

مربوط سازمان بانکداری اروپا خواستار پذیرش زودهنگام استانداردهای استیبل کوین است

او افزود که «میلیاردها» نفر از ارزهای دیجیتال استفاده خواهند کرد زیرا پرداخت‌های مالی سنتی «روزها» طول می‌کشد و هزینه‌ها به «تقریباً یک تریلیون دلار مالیات بر اقتصاد جهانی» می‌رسد.

به نظر می رسد مایک نووگراتز، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال Galaxy Digital نیز با Allaire موافق است. در ۱۳ ژوئیه، او به طور لفاظی از دنبال کنندگان توییتر خود پرسید که آیا می خواهند یک استیبل کوین داشته باشند که سود بیشتری نسبت به “بانکی که شباهت زیادی به یک صندوق تامینی دارد” داشته باشند.

نووگراتز گفت پاسخ روشن است. ما امیدواریم که قانونگذاران ایالات متحده به جای مخالفت، از توسعه یک استیبل کوین به خوبی تنظیم شده حمایت کنند.

نظر: ماکسیمالیسم رمزنگاری جمهوریخواه تقریباً به بدی “لژیون ضد رمز” دموکرات ها استنویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا