اخبار ارز دیجیتال

Circle و BlockFi توسط وارن و AOC در مورد بانکداری با SVB مورد سوال قرار گرفتند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از آن که قانونگذاران SVB را به رفتار «نوع» و «دستکش سفید» با بزرگترین سپرده گذارش متهم کردند، از مدیران Circle و BlockFi بازجویی شدند.

مدیران ناشر استیبل کوین Circle و وام دهنده ورشکسته کریپتو BlockFi در حال بررسی یک به اصطلاح “توافق متقابل” هستند که گفته می شود با بانک در حال حاضر منحل شده سیلیکون ولی (SVB) انجام شده است. من یک سوال از دو عضو Diet دریافت کردم.

در 9 آوریل، سناتور الیزابت وارن و نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز (AOC) از Circle، BlockFi و 12 شرکت غیر رمزنگاری دیگر یک سری سوالات در مورد روابط خود با SVB پرسیدند. نامه ای به

قانونگذاران باید درباره رفتار گزارش شده SVB با “فاسد شدن” و “دستکش سفید” با بزرگترین سپرده گذاران خود اطلاعات بیشتری کسب کنند تا بفهمند آیا این شرکت ها در سقوط SVB نقش داشته اند یا خیر.

مدیران اجرایی Circle و BlockFi، جرمی آلر و زک پرینس، طول رابطه مالی خود با SVB، میزان سپرده گذاری در بانک و چه “توافق” بین این دو شرکت را زیر سوال بردند.

نامه ای از سناتور الیزابت وارن و نماینده الکساندرا اوکاسیو کورتز به جرمی آلر، مدیر عامل Circle. سس: سنای آمریکا

علاوه بر این، این زوج می‌خواستند بدانند که آیا SVB «هزینه‌هایی» مانند وام‌های مسکن با بهره کم و «سفرهای اسکی، جلسات و شام‌های شیک» با حمایت SVB ارائه می‌دهد یا خیر.

وارن و AOC گفتند: “کنگره، رگولاتورهای بانک و مردم موظفند وابستگی بیش از حد بانک به شرکت های فناوری و سرمایه گذاران را توضیح دهند.”

مربوط: نظرسنجی نشان می دهد که استراتژی ارتش ضد رمزنگاری الیزابت وارن جواب نمی دهد

آنها افزودند که طیف سپرده گذاران SVB در صنعت فناوری منجر به “درصد غیرمعمول بالایی از سپرده ها” شده است که توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) بیمه نمی شوند، و افزودند که “شرکت هایی مانند شما روزانه 42 میلیارد دلار هستند.”

آنها افزودند: “داشتن اطلاعات در مورد این عوامل برای درک چگونگی شکست SVB و نحوه جلوگیری از شکست بعدی بسیار مهم است.”

وارن و AOC گفتند که آنها معتقدند که ممکن است توضیح دهد که چرا برخی از مشتریان، مانند Circle، سپرده های بیمه نشده زیادی را در SVB گذاشته اند.

مدت کوتاهی پس از سقوط SVB، Circle فاش کرد که SVB 3.3 میلیارد دلار در اختیار دارد. در همین حال، مشخص شد که BlockFi دارای 227 میلیون دلار سپرده بدون بیمه در بانک ها است.

مجله: مجله: کوین های ناپایدار: Depegging، سرکوب بانکی و سایر خطرات در حال ظهور

نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا