اخبار ارز دیجیتال

گزارش: سیا ربات هوش مصنوعی به سبک Chat-GPT خود را برای تحقیقات بسازد

سیا اعلام کرد که ابزار هوش مصنوعی Chat-GPT خود را برای کمک به سازمان های دولتی در انجام تحقیقات منبع باز از طریق تجزیه و تحلیل اطلاعات عمومی ایجاد می کند.

به گزارش بلومبرگ، سیا قصد دارد تحلیلگران خود را به ابزارهای هوش مصنوعی جدید برای بهبود دسترسی به اطلاعات منبع باز مجهز کند. این شامل بررسی اطلاعات در دسترس عموم است که ممکن است منجر به تحقیق شود.

مقامات گفتند که قصد دارند این ابزار را «به زودی» عرضه کنند. رندی نیکسون، رئیس این بخش، به بلومبرگ گفت: «در روزنامه‌ها و رادیو، روزنامه‌ها و تلویزیون، روزنامه‌ها و تلویزیون کابلی، اینترنت اولیه و داده‌های بزرگ استفاده شده و همچنان ادامه دارد. گفت.

این توسعه پس از آن صورت می گیرد که منتقدان روش فعلی سیا برای پردازش داده های عمومی موجود را “آهسته” خوانده اند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، ابزار جدید قابلیت چت و همچنین امکان تایید منبع اصلی اطلاعات را در اختیار کاربران قرار می دهد.

“سپس می توانید آن را به سطح بعدی ببرید و یک چت را شروع کنید یا از دستگاه سوال بپرسید و پاسخ بگیرید. همچنین منابعی را ارائه می دهد.”

رئیس جمهور نیکسون گفت که سیا با قوانین حفظ حریم خصوصی ایالات متحده “تطابق دقیق” دارد، اما در مورد مدل یا حفاظت از حریم خصوصی که بر اساس آن سیا ابزارهای جدید می سازد، صحبت نکرد.

بر اساس گزارش ها، این ابزار در اختیار ۱۸ سازمانی قرار خواهد گرفت که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده را تشکیل می دهند. این شامل سیا، آژانس امنیت ملی، دفتر تحقیقات فدرال، و همچنین آژانس های نظامی می شود.

به گزارش بلومبرگ، آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده (سیا) قصد دارد ربات هوش مصنوعی (AI) خود را به سبک Chat-GPT بسازد و به کار ببرد.

مربوط: شهادت Gensler – اقدامات اجرایی رمزنگاری به دلیل “عدم انطباق گسترده”

این پیشرفت توسط سیا در پی تأیید اخیر استفاده از هوش مصنوعی توسط سایر سازمان های دولتی صورت می گیرد.

در ۱۲ سپتامبر، گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به سنای ایالات متحده گفت که این وزارتخانه اکنون در حال استقرار ابزارهای هوش مصنوعی برای نظارت بر صنعت مالی است و به دنبال سرنخ هایی برای تقلب و دستکاری است.

جنسلر در یک سخنرانی در ۱۷ جولای گفت که مقامات SEC می توانند از استفاده از هوش مصنوعی در “نظارت بازار، بررسی افشای اطلاعات، بررسی ها، اجرا و تجزیه و تحلیل اقتصادی” سود ببرند و استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی را تشویق کرد.

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند

نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا