اخبار ارز دیجیتال

چینی VC 42 میلیون دلار در رمزارز پس از نقض عبارت seed یادداشتی از دست داد

بو شن همچنین در سال 2016 کیف پول شخصی خود را به طور فاجعه بار هک کرد.

با توجه به جدید پست توییتر در 23 نوامبر، بو شن، شریک عمومی صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر Fenbushi Capital تحت مشاوره Vitalik Buterin، ادعا کرد که 42 میلیون دلار وجوه از کیف پول Trust او در 10 نوامبر استخراج شده است. در آتلانتا، او گفت که این وجوه دارایی شخصی او است و این سوء استفاده بر هیچ نهاد مرتبط با فمبوشی تأثیر نخواهد گذاشت.

“این حادثه به مجریان قانون محلی گزارش شد. هم FBI و هم وکلا درگیر بودند. تمدن و عدالت در نهایت بر وحشیگری و شرارت پیروز خواهند شد. این قانون اساسی جامعه بشری است. این یک مشکل است.”

بعداً امروز، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین SlowMist این سوء استفاده را تأیید کرد و گفت که دلیل این سرقت «سازش واژه‌های یادمانی» است. این شرکت همچنین فاش کرد که 38,233,180 USD Coin (USDC)، 1,607 Ether (ETH)، 719,760 Tether (USDT) و 4.13 بیت کوین (BTC) از ترکیبی از آدرس های متعلق به Shen استخراج شده است. وجوه دزدیده شده بعداً در صرافی های ChangeNow و SideShift سپرده شد.

«علاوه بر این، چیزی که در طول تحقیقات متوجه شدیم این بود @boshen1011کیف پول Trust اصل است و یک کیف پول جعلی نیست. Trust Wallet خود هیچ مشکل امنیتی مرتبط با این سرقت ندارد. ”

شن در توییتر از کاربران برای نظرات حمایتی آنها تشکر کرد و “تعهد خود را به فناوری بلاک چین و خدمات غیرمتمرکز” تکرار کرد. آخرین هک ثبت شده علیه کیف پول بو شن در 8 دسامبر 2016، پس از اینکه هکرها به صورت غیرمجاز به نسخه پشتیبان پایگاه داده از forum.ethereum.org دسترسی پیدا کردند، رخ داد. شن یک سرمایه‌گذار اولیه در اتریوم و آگور، هر دو توکن را از کیف پول خود خارج کرد و آنها را به سرویس تبادل فوری پولونیکس فرستاد. برخی از وجوه از آن زمان بازیابی شده است.نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا