اخبار ارز دیجیتال

مقامات حزب کمونیست چین KPI را برای تجارت الکترونیک یوان در سوژو صادر می کنند

مقامات حزب کمونیست چین امیدوارند حجم تراکنش های الکترونیکی CNY در سال ۲۰۲۳ از طریق تلاش های تبلیغاتی از ۳۰۰ میلیارد دلار فراتر رود.

به گزارش رسانه محلی JS China، در ۱ فوریه، کنفرانس سالانه آزمایش ارز دیجیتال بانک مرکزی یوان دیجیتال (e-CNY CBDC) با حضور مقامات ارشد حزب کمونیست در سوژو برگزار شد. به عنوان بخشی از دستاوردهای کنفرانس، مقامات حزب یک شاخص موقت عملکرد کلیدی (KPI) 2 تریلیون یوان (۳۰۰ میلیارد دلار) را برای تراکنش الکترونیکی CNY CBDC شهر تا پایان سال ۲۰۲۳ تعیین کردند، با ارتقاء این شاخص توسط مدیران شهری از طریق اجرا خواهد شد. فعالیت ها. .

مقامات همچنین هدفی را برای پردازش ۳۰ میلیارد دلار وام الکترونیکی CNY برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​سوژو تا پایان سال تعیین کرده‌اند. تا سال ۲۰۲۲، ۹۳۰۰۰۰ کسب و کار محلی و سازمان دولتی بیش از ۳۰.۵۴ میلیون دانلود کیف پول دیجیتال خواهند داشت و تراکنش های الکترونیکی RMB شهر از ۳۴۰ میلیارد یوان (۵۰.۵ میلیارد دلار) فراتر خواهد رفت. مجموع مشوق های مالی مربوط به e-CNY به ۴۰ میلیارد یوان (۵.۹ میلیارد دلار) رسید که ۱۸.۷ میلیارد (۲.۷۸ میلیارد دلار) وام الکترونیکی CNY صادر شد.

مرتبط: آسیا اکسپرس؛ بازار NFT چین، متایورس Moutai محبوب است اما باگ…

همزمان با e-CNY KPI، مدیران محلی حداقل ۱۰۰۰ شرکت را در بخش فناوری مالی دیجیتال در سوژو تا سال ۲۰۲۵ توسعه خواهند داد که متخصص در زمینه‌های هوش مصنوعی، داده‌ها، محاسبات ابری، بلاک چین و یادگیری ماشین هستند. در حال حاضر ۳۷۱ نفر. گزیده ای از طرح شهرداری سوژو به این صورت ترجمه می شود:

تا سال ۲۰۲۵، پلتفرم نظارت بر داده‌های دارایی‌های دیجیتال بانک مرکزی چین، صرافی‌های مبتنی بر بلاک چین مالی و کالا، راه‌حل‌های پرداخت اینترنت اشیاء و آزمایشگاه‌های فین‌تک نتایج ملموسی را تولید خواهند کرد. هم افزایی، به خوبی با بخش مالی موجود در شهر سوژو کار می کند.”

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا