🚨 اخبار ارز دیجیتال

غول مالی چین برای اولین ETF بیت کوین اسپات در هنگ کنگ درخواست می دهد

Harvest Hong Kong، یکی از شرکت های سرمایه گذاری پیشرو در چین، رسما کاربردی همانطور که توسط Tencent News گزارش شده است، صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) به کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ منتقل شد. در صورت تایید، این اولین ETF بیت کوین در شهر خواهد بود و Harvest قصد دارد آن را پس از تعطیلات سال نو قمری در ۱۰ فوریه راه اندازی کند.

این تصمیم پس از یک سرمایه قابل توجه اتخاذ شد هجوم و پاسخ مثبت به اولین سری از ETF های بیت کوین نقطه ای که همین دو هفته پیش در ایالات متحده معرفی شد. تصویب کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ۱۱ ژانویه موسسات مالی را در مناطق مختلف از جمله چین تشویق کرد تا احتمالات مشابه را بررسی کنند.

درخواست ارائه شده توسط Harvest Hong Kong تغییر چشمگیری در چشم انداز مالی را نشان می دهد زیرا این شرکت به دنبال سرمایه گذاری بر روی علاقه رو به رشد در دارایی های دیجیتال است. کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ نیز در پذیرش نوآوری های بخش مالی فعال بوده و خود را با روندهای جهانی هماهنگ کرده است.

علاقه به ETF های بیت کوین در حال افزایش است

راه اندازی موفقیت آمیز Spot Bitcoin ETF ها تحولات ایالات متحده بدون شک بر تسریع پیشرفت در هنگ کنگ تأثیر گذاشت. اقدام Harvest هنگ کنگ منعکس کننده پذیرش جهانی فزاینده ارزهای دیجیتال و ادغام آنها در بازارهای مالی سنتی است.

ریچل آگویر، رئیس ایالات متحده محصولات iShares BlackRock، اخیراً نظر داد درباره موفقیت ETF بیت کوین نقطه ای در ایالات متحده. وی خاطرنشان کرد که راه اندازی و دو هفته اول معاملات IBIT فراتر از انتظارات شرکت بود که نشان دهنده واکنش مثبت بازار و افزایش علاقه سرمایه گذاران است.

با ورود بیت کوین غول مالی چین به رقابت ETF، پویایی جالبی به چشم انداز در حال تحول سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال می بخشد. این حرکت همچنین بر روند رو به رشد موسسات مالی سنتی تاکید می کند که با ترجیحات در حال تغییر سرمایه گذارانی که به طور فزاینده ای به ارزهای دیجیتال به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری بادوام نگاه می کنند، سازگار می شوند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا