🚨 اخبار ارز دیجیتال

چین خواستار مجوز برای انتشار ابزارهای هوش مصنوعی تولیدی است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته افراد نزدیک به مقامات چینی، پیش نویس قوانین برای توسعه دهندگان هوش مصنوعی به روز شده است تا شامل دریافت مجوز قبل از انتشار سیستم های هوش مصنوعی مولد شود.

دولت چین در حال حاضر در حال بررسی مقررات اضافی در زمینه توسعه هوش مصنوعی (AI) با تاکید بر مدیریت محتوا و صدور مجوز است.

فایننشال تایمز در ۱۱ ژوئیه گزارش داد که اداره فضای سایبری چین (CAC) در حال بررسی معرفی سیستمی است که به گفته افراد نزدیک به تنظیم کننده، شرکت های داخلی را ملزم به دریافت مجوز قبل از انتشار سیستم های هوش مصنوعی مولد می کند.

این حرکت نشان دهنده سخت‌تر شدن پیش‌نویس اولیه مقرراتی بود که توسط مقامات چینی در ماه آوریل اعلام شد و شرکت‌ها را ملزم می‌کرد تا ظرف ۱۰ روز کاری پس از فروش محصول، نزد مقامات ثبت نام کنند.

به گفته مردم در گزارش FT، طرح جدید مجوز به عنوان بخشی از مقررات آتی گنجانده خواهد شد که انتظار می‌رود تا پایان ماه جاری اعلام شود.

پیش نویس مقررات آوریل همچنین شامل بررسی امنیتی اجباری محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی بود.

در این پیش‌نویس، دولت گفت که همه محتوا باید «مجسم ارزش‌های اصلی سوسیالیسم باشد» و «قدرت دولتی را زیر و رو می‌کند، از سرنگونی نظام سوسیالیستی حمایت می‌کند و کشور را تجزیه می‌کند.» هدف آن تحریک یا تضعیف نیست. وحدت ملی.”

Cointelegraph برای اظهار نظر با CAC تماس گرفت، اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مربوط: چین در حال توسعه هوش مصنوعی بدون تراشه های ایالات متحده است – در اینجا چگونگی آن آمده است

شرکت‌های فناوری و تجارت الکترونیک چینی Baidu و Alibaba هر دو ابزارهای هوش مصنوعی را در سال جاری منتشر کردند که دومی با چت ربات محبوب هوش مصنوعی ChatGPT رقابت می‌کند.

منابع FT گفتند که این شرکت ها در ماه های اخیر با تنظیم کننده ها در تماس بوده اند تا محصولات خود را با قوانین جدید مطابقت دهند.

علاوه بر تأثیرات فوق بر مقررات آتی، پیش‌نویس همچنین مقامات چینی را مسئولیت کامل شرکت‌های فناوری که مدل‌های هوش مصنوعی برای محتوای ایجاد شده با استفاده از محصولات خود ایجاد می‌کنند، می‌پذیرد.

رگولاتورها در سراسر جهان خواستار تنظیم محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی هستند. در ایالات متحده، سناتور مایکل بنت اخیراً نامه‌ای به شرکت‌های فناوری در حال توسعه تکنیک‌هایی برای برچسب‌گذاری محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی نوشت.

بلا جولووا، معاون ارزش‌ها و شفافیت کمیسیون اروپا نیز اخیراً به رسانه‌ها گفته است که ابزارهای مولد هوش مصنوعی «می‌توانند اطلاعات نادرست تولید کنند» برای جلوگیری از انتشار اطلاعات نادرست ایجاد شده‌اند. برچسب زده شده است.

مجله: ETF رمزنگاری هنگ کنگ در آتش است، بایننس به Maverick FOMO، Polyhacking: Asia Express هشدار می دهد

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا