اخبار ارز دیجیتال

اولین بازار ملی NFT چین هفته آینده راه اندازی می شود: گزارش

این پلتفرم تحت حمایت دولت به عنوان یک بازار ثانویه برای NFTها و حق چاپ دارایی دیجیتال عمل خواهد کرد.

بر اساس گزارشی که خبرگزاری محلی سینا نیوز در ۲۸ دسامبر منتشر کرد، چین قصد دارد اولین پلت فرم تنظیم شده خود را برای تجارت توکن غیرقابل تعویض (NFT) در ۱ ژانویه ۲۰۲۳ راه اندازی کند. توسط بورس فناوری دولتی چین، نمایشگاه دولتی هنر چین و Huban Digital Copyrights Ltd، یک نهاد تجاری خصوصی ایجاد شد.

علاوه بر NFT ها، این پلتفرم تجارت حق چاپ مربوط به دارایی های دیجیتال را نیز تسهیل می کند. هدف این پروژه “تنظیم و اجتناب از حدس و گمان ثانویه است. [NFT] یو جیانینگ، یکی از مقامات پیشرو در زمینه دارایی های دیجیتال و توسعه متافورس در چین، در مصاحبه ای اظهار داشت:

از منظر نظارت و مقررات صنعت، دارایی‌های دیجیتال شکل جدیدی از تجارت را نشان می‌دهند و هنوز از نظر قوانین، مقررات و سیاست‌های نظارتی پیچیده نیستند. در رابطه با حقوق مالکیت معنوی و حقوق دیجیتال، دارایی‌های دیجیتال با خطرات بیشتری برای یکپارچگی نظارتی روبرو هستند. .

دادگاه اینترنتی Hangzhou، دادگاهی متخصص در دعاوی حقوقی مرتبط با اینترنت در چین، در ۲۹ نوامبر حکم داد که NFT ها دارایی مجازی هستند که توسط قانون محافظت می شوند و دارای “ارزش، کمیاب، قابلیت کنترل و تجارت” هستند. در سال ۲۰۲۱، در اختیار داشتن ارزهای مجازی به عنوان دارایی مجازی تحت حمایت قانون شناخته می شود.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا