اخبار ارز دیجیتال

چین سیستم اعتبار اجتماعی را برای Metaverse پیشنهاد می کند: گزارش

طبق گزارش ها، پیشنهاد به گروه سازمان ملل نشان می دهد که چین خواهان هویت های دیجیتال و مجازات واقعی برای رفتارهایی است که در Metaverse رخ می دهد.

طبق گزارش‌ها، چین در حال بررسی پیاده‌سازی سیستمی مشابه سیستم اعتبار اجتماعی خود در Metaverse و دیگر دنیای مجازی آنلاین است.

بر اساس پیشنهادی که توسط POLITICO مشاهده شد و در ۲۰ آگوست گزارش شد، شرکت مخابراتی دولتی China Mobile یک شناسه دیجیتالی را برای همه کاربران دنیای مجازی و دنیای مجازی آنلاین که با “ویژگی های طبیعی” و “ویژگی های اجتماعی” سروکار دارند، پیشنهاد می کند.

این پیشنهاد بیان می‌کند که شناسه‌ها حجم زیادی از اطلاعات شخصی و علائم قابل شناسایی، از جمله شغل یک فرد، “به منظور حفظ نظم و امنیت در دنیای مجازی” را ذخیره می‌کنند و اینگونه داده‌ها به طور دائم ذخیره می‌شوند. و پیشنهاد به اشتراک گذاری آن‌ها را می‌دهد. با مقامات

یکی از نمونه‌های مزایای این سیستم، یک کاربر مشکل‌ساز است که با استفاده از یک شناسه دیجیتال به پلیس کمک می‌کند تا سریعاً آنها را پیدا کرده و مجازات کند.

این پیشنهاد منعکس کننده سیستم اعتبار اجتماعی چین است. سیستم اعتبار اجتماعی یک زیرساخت رفتاری و ابزار اجرایی در حال توسعه است که شهروندان را بر اساس شاخص‌های مختلف امتیاز می‌دهد و رتبه‌بندی می‌کند.

در سال ۲۰۱۹، آسوشیتدپرس گزارش داد که مقامات ۱۷.۵ میلیون خرید بلیط هواپیما توسط مجرمان اجتماعی را در سال ۲۰۱۸ مسدود کردند. سایر مجرمان اجتماعی با ممنوعیت خرید ۵.۵ میلیون بلیت قطار مجازات شدند.

China Mobile این پیشنهاد را در ۵ ژوئیه به عنوان بخشی از گفتگو با یک گروه متمرکز در مورد Metaverse که توسط اتحادیه بین المللی ارتباطات راه دور (ITU)، نهاد فناوری ارتباطات سازمان ملل متحد سازماندهی شده بود، ارائه کرد.

گروه متمرکز متاورس بار دیگر در ماه اکتبر تشکیل جلسه خواهد داد، جایی که ممکن است پیشنهاد رای گیری شود.

هدف گروه Metaverse ITU توسعه استانداردهای جدید برای خدمات متاورس است، بنابراین اگر تصویب شود، می تواند تأثیر زیادی بر مخابرات و شرکت های فناوری داشته باشد.

به گفته یکی از مشارکت کنندگان گروهی که با POLITICO مصاحبه کرده است، شرکت های چینی شرکت کننده در گروه های متمرکز گزارش شده اند که پیشنهادات متواتر بیشتری نسبت به شرکت های آمریکایی و اروپایی ارائه کرده اند.

مربوط: مرد چینی به دلیل خرید ۱۳۰۰۰ دلار از USDT به ۹ ماه زندان محکوم شد

آنها گفتند که چین “تلاش می کند بازی طولانی” را انجام دهد تا در صورت فراگیر شدن استفاده از آن، پیشنهاد خود را به استاندارد متاورس تبدیل کند.

این مقام گفت: “متافورسی را تصور کنید که در آن پروتکل های هویتی شما توسط مقامات چینی تنظیم و نظارت می شود. هر دولتی باید از خود بپرسد: “آیا این دنیای غوطه وری است که ما می خواهیم در آن زندگی کنیم؟”

آسیا اکسپرس: حکم دادگاه خطرناک بیت کوین چین، Huobi در خندق است یا نه؟نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا