اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Coinbase: چین بیشترین مزایا را از قوانین سختگیرانه رمزارز ایالات متحده دریافت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر عامل Coinbase از ایالات متحده به دلیل ناکامی در ارائه مقررات شفاف برای صنعت ارزهای دیجیتال بسیار انتقاد کرده است و مدت هاست که استدلال می کند که ایالات متحده شرکت ها را به خارج از کشور سوق خواهد داد.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase هشدار داد که «دشمنانی» مانند چین در نهایت می‌توانند از سیاست‌های محدودکننده رمزارز ایالات متحده سود ببرند.

آرمسترانگ در مقاله ای در ۳۰ مه برای MarketWatch گفت که آشفتگی اخیر در بازار ارزهای دیجیتال ممکن است سیاستگذاران ایالات متحده را وسوسه کند که «بازار ارزهای دیجیتال را به عنوان یک طبقه دارایی نوسان ببینند.» شاید، اما با انجام این کار، ایالات متحده وضعیت خود را رها خواهد کرد. به عنوان یک رهبر مالی و تبدیل شدن به یک مرکز نوآوری.

آرمسترانگ به سیاستگذاران گفت که ارزهای رمزنگاری شده “بسیار فراتر از تراکنش های فردی” هستند و آنها “فناوری انقلابی” هستند که می توانند بسیاری از حوزه ها را متحول کنند. اضافه كردن:

مانند اینترنت قبل از آن، ارزهای دیجیتال می‌توانند بسیاری از حوزه‌های دیگر، از زنجیره‌های مالی و تامین تا رسانه‌های اجتماعی را با ارائه پلتفرمی سریع‌تر، ارزان‌تر، خصوصی‌تر و در دسترس‌تر مدرن کنند. من تمایلات جنسی خود را پنهان می‌کنم.

آقای آرمسترانگ از طریق موقعیت خود به عنوان یک شخصیت عمومی و رئیس Coinbase، وضوح مقرراتی را به سیاستگذاران ایالات متحده ارائه کرده است که به درک پتانسیل ارزهای دیجیتال و در عین حال محافظت از مصرف کنندگان کمک می کند.

کوین‌بیس همچنان به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده فشار می‌آورد تا مشخص کند کدام دارایی‌های دیجیتال واجد شرایط اوراق بهادار هستند و با رویکرد «قانون‌گذاری از طریق اجرا» این آژانس مخالفت می‌کند. گری جنسلر، رئیس SEC، قبلاً استدلال کرده بود که دارایی های دیجیتال در حال حاضر مشمول مقررات اوراق بهادار موجود هستند.

مربوط: SEC شکایت علیه برادران واهی را به دلیل معاملات داخلی Coinbase حل و فصل کرد

آرمسترانگ در مقاله خود گفت که جای تعجب دارد که هنگ کنگ خود را به عنوان یک مرکز جهانی ارزهای دیجیتال در زمانی که چین به طرق مختلف تلاش می کند نقش ایالات متحده را به عنوان رهبر مالی جهانی به چالش بکشد، جای می دهد. یوان دیجیتال و ابتکار کمربند و جاده.

او هشدار داد که عدم تصویب یک لایحه جامع ارزهای دیجیتال مستلزم آن است که ایالات متحده عقب بیفتد و میلیاردها دلار برای بازگرداندن نوآوری به ایالات متحده هزینه کند، اما گفت که معتقد است این یک “تلاش قابل توجه و پایدار” خواهد بود. اگر وجود داشته باشد، ممکن است تا آن زمان خیلی دیر شده باشد.” .

Crypto City: راهنمای اوزاکا، دومین شهر ژاپننویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا