🚨 اخبار ارز دیجیتال

چین و سنگاپور با یکدیگر همکاری می کنند تا سرمایه های سبز و انتقالی را افزایش دهند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چین و سنگاپور “بر روی ابتکارات مشخص برای تسهیل جریان سرمایه برای حمایت از انتقال معتبر و فراگیر کشورها و مناطق ما به آینده ای با کربن کم” با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

اقتصادهای بزرگ آسیا، چین و سنگاپور، یک کارگروه برای تعمیق همکاری های دوجانبه در امور مالی سبز و گذار ایجاد کرده اند. هدف از این اقدام تقویت همکاری عمومی و خصوصی برای آینده ای کم کربن برای منطقه است.

مقام پولی سنگاپور (MAS) اعلام کرده است که با بانک خلق چین (PBC) در ایجاد گروه ویژه مالی سبز چین و سنگاپور (GFTF) همکاری خواهد کرد. آنها به همراه GFTF قصد دارند مجموعه ای از استانداردهای مالی، محصولات، فناوری ها و تعاریف را برای کاهش ردپای کربن خود ایجاد کنند.

به گفته جیلیان تان، دستیار مدیر عامل و مدیر ارشد پایداری MAS، شرکت کنندگان دولتی و خصوصی از چین و سنگاپور “یک انتقال معتبر و فراگیر به آینده ای کم کربن برای کشورهای ما تضمین خواهند کرد. در ابتکارات خاصی که جریان را تسهیل می کند همکاری کنید. سرمایه برای حمایت از منطقه.”

اول از همه، GFTF به MAS و PBC اجازه می دهد تا زمینه مشترکی برای طبقه بندی و تعاریف فعالیت های انتقالی موجود یکدیگر پیدا کنند. کارگروه همچنین کشورها را قادر می‌سازد تا ارتباط را در بازارهای اوراق قرضه پایدار خود، از جمله دسترسی دو طرفه به محصولات اوراق قرضه سبز و در حال گذار، افزایش دهند.

ابتکار فناوری GFTF شامل MetaVerse Green Exchange، یک صرافی ارز دیجیتال دارای مجوز سنگاپور، و Beijing Green Exchange، شرکتی که توسط دولت شهرداری پکن تایید شده است، برای ترویج پذیرش مالی پایدار To do. این شرکت‌ها همچنین وظیفه دارند اوراق قرضه سبز دیجیتال با اعتبار کربن را آزمایش کنند.

مربوط: کریپتو وام دهنده Babel تمدید حمایت از اعتباردهندگان را در سنگاپور دریافت کرد

طبق گزارش‌ها، بانک‌های چینی حساب‌های بانکی را برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال تحت نظارت باز کرده‌اند که برخی از آنها به عنوان لایه‌های پرداخت برای پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال عمل می‌کنند.

وال استریت ژورنال گزارش می دهد که بانک دولتی ارتباطات چین در حال مذاکره برای افتتاح حساب برای شرکت های تحت نظارت است، در حالی که ZA Bank، بزرگترین بانک مجازی هنگ کنگ، قرار است به عنوان یک بانک تسویه حساب برای شرکت های ارز دیجیتال عمل کند.

مجله: ممیزی های رمزنگاری و پاداش های باگ شکسته شده اند: در اینجا نحوه رفع آن آورده شده است

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا