اخبار ارز دیجیتال

Chiliz برنامه انکوباتور و شتاب دهنده 50 میلیون دلاری را برای پروژه های بلاک چین در مراحل اولیه اعلام کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته این شرکت، این وجوه در پروژه های بلاک چین در مراحل اولیه سرمایه گذاری خواهد شد که از بلاک چین Chiliz برای ورزش و سرگرمی و شبکه شریک Socios.com استفاده می کند.

Chiliz، یک شرکت جهانی بلاک چین برای ورزش و سرگرمی، Chiliz Labs، یک برنامه انکوباتور و شتاب دهنده را راه اندازی کرده است که توسط Jump Crypto پشتیبانی می شود. این برنامه 50 میلیون دلاری در پروژه های بلاک چین در مراحل اولیه سرمایه گذاری خواهد کرد که از بلاک چین Chiliz برای ورزش و سرگرمی و شبکه شریک Socios.com استفاده می کند.

بر اساس این اعلامیه، Chiliz با هدف ایجاد بزرگترین جامعه از طرفداران، برندها، و توسعه دهندگان در صنعت ورزش و سرگرمی و یک اکوسیستم Web3 اختصاص داده شده به ورزش است. این پروژه‌ها از بلاک چین جدید Chiliz برای ورزش و سرگرمی استفاده می‌کنند و Genesis Block در 8 فوریه تأیید شده است. برنامه های انکوباتور و شتاب دهنده متعهد به ارائه بودجه و راهنمایی استراتژیک برای کمک به این پروژه ها برای رسیدن به اهداف خود هستند.

Chiliz LiveLike و FanFest را به عنوان اولین شرکت هایی که بر روی زنجیره جدید ایجاد می کنند، با برنامه ریزی 8-10 پروژه دیگر در سطح سازمانی اعلام کرده است. این پروژه ها شامل خلبان های بلیط NFT، توکن های هوادار متمرکز بر ورزش و شرکای زیرساخت Web3 برای ورزش و سرگرمی است. Kanav Kariya، رئیس Jump Crypto، Chiliz را به دلیل حل مشکل نحوه مقیاس‌بندی برند و به حداکثر رساندن تعامل طرفداران به‌طور پایدار و مقرون به صرفه تحسین کرد.

الکساندر دریفوس، مدیر عامل Chiliz بر اهمیت Chiliz Labs با استفاده از Fan Tokens برای ایجاد تجربه طرفداران و اکوسیستم تجارت تاکید کرد. Chiliz خالق Fan Tokens و برنامه Socios.com Fan Engagement and Rewards با بیش از 170 شریک و بیش از 1.8 میلیون کیف پول است.

مطالب مرتبط: بایننس با پلتفرم فن توکن طرفداران را به تیم های ورزشی نزدیک می کند

از آنجایی که فناوری بلاک چین همچنان صنایع را در سراسر جهان متحول می کند، ظهور پلتفرم Web3 همچنان موارد استفاده جالبی را در دنیای ورزش پیدا می کند و راه های جدیدی برای جذب طرفداران و افزایش ارزش برندهای ورزشی ارائه می دهد.

همانطور که قبلا توسط Cointelegraph پوشش داده شد، پروژه Web3 با هدف ایجاد تعامل بین طرفداران و لیگ های ورزشی است. گزارش چشم‌انداز صنعت ورزشی 2022 Deloitte پیش‌بینی می‌کند که همگرایی فزاینده دنیای فیزیکی و دیجیتال، بازار توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و فناوری همهجانبه را گسترش خواهد داد.

بر اساس این گزارش، این پیشرفت‌ها می‌تواند تعامل طرفداران را افزایش دهد، که مدت‌ها پایه‌ای برای تضمین درآمد اسپانسر، فروش بلیط و کالا و همچنین جذابیت عمومی لیگ‌های ورزشی بوده است.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا