اخبار ارز دیجیتال

شبکه چیا می‌گوید که پس از تغییر مدیریت، یک ثبت‌نام اولیه در SEC ثبت کرده است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت Blockchain سبز جزئیات این پیشنهاد را فاش نکرد. مدیرعامل جدید گفت که عرضه اولیه سهام احتمالا سال آینده خواهد بود.

بلاک چین شبکه چیا در 14 آوریل اعلام کرد که پیشنهاد عرضه اولیه عمومی (IPO) را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه کرده است. این شرکت گفت که اندازه و محدوده قیمت عرضه مشخص نشده است. این پیشنهاد به صورت محرمانه ارائه شد و اعلامیه بر اساس قوانین اوراق بهادار سال 1933 منتشر شد که اجازه انتشار اطلاعات محدودی را برای سنجش واکنش سرمایه گذار می دهد.

Chia Network یک پلتفرم قرارداد هوشمند غیرمتمرکز است که از پروتکل اجماع جدید مبتنی بر فضای ذخیره سازی داده ها استفاده می کند. این شبکه ادعا می کند که نسبت به بلاک چین هایی که از اجماع اثبات کار استفاده می کنند، انرژی کمتری مصرف می کند و از سخت افزار ذخیره سازی فرسوده استفاده مجدد می کند. برام کوهن، بنیانگذار بیت تورنت، شبکه چیا را در سال 2017 ایجاد کرد.

علیرغم وجود برخی تردیدها در مورد ادعاهای سبز شبکه، این شرکت 61 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری در سال 2021 از حامیانی از جمله Andreessen Horowitz، Richmond Global Ventures و سایر سرمایه گذاران خطرپذیر جمع آوری کرده است. طبق گزارش ها، ارزش این شرکت در آن زمان 500 میلیون دلار بود.

مطالب مرتبط: سبزترین شبکه های بلاک چین در سال 2022

کوهن تا ژانویه به عنوان مدیر عامل شبکه چیا خدمت کرد و پس از آن رئیس هیئت مدیره و مدیر ارشد فناوری شد. جین هافمن که از سمت COO ارتقا یافته بود، جایگزین کوهن به عنوان مدیرعامل شد.

هافمن در زمان ارتقاء خود به بلومبرگ گفت که این شرکت “به زودی” برای IPO ثبت خواهد کرد، اما او انتظار نداشت که عرضه اولیه عمومی در سال جاری اتفاق بیفتد. خیر.”

با توجه به CoinMarketCap، بازار ارزهای دیجیتال به اطلاعیه شبکه Chia پاسخ مثبت داده است و توکن بومی Chia (XCH) از 40.68 دلار در ابتدای روز کاری ایالات متحده به 45.35 دلار در زمان نگارش این مقاله افزایش یافته است.

در همین حال، ماینر ارزهای دیجیتال Bitdeer مستقر در سنگاپور در 14 آوریل در نزدک به نمایش درآمد، حرکتی که از سال 2021 مدت ها به تاخیر افتاده بود.

مجله: مصرف کنندگان سبز شفافیت زنجیره تامین بلاک چین را می خواهندنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا