اخبار ارز دیجیتال

ChatGPT V4 می تواند از BAR، SAT فراتر رود و اکسپلویت های قرارداد ETH را شناسایی کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

GPT-4 تست‌های زیادی را در ۱۰% بالای گروه انجام داد، در حالی که نسخه اصلی ChatGPT اغلب در ۱۰% پایین به پایان می‌رسید.

GPT-4، آخرین نسخه ChatGPT، یک چت ربات هوش مصنوعی (AI)، می تواند امتحانات دبیرستان و دانشکده حقوق را با رتبه بندی نمرات صدک ۹۰ قبول کند و قابلیت های پردازش جدیدی را ارائه می دهد که در نسخه های قبلی امکان پذیر نیست. من آن را دارم.

ارقام نمره آزمون GPT-4 توسط سازنده آن OpenAI در ۱۴ مارس ۲۰۱۸ به اشتراک گذاشته شد تا به بهبود تصویر، صدا و ویدئو کمک کند. همچنین مشخص شده است که ورودی را می توان به متن تبدیل کرد.

OpenAI اضافه کرد: “ما امتحانات آزمایشی نوار را با نمرات در ۱۰٪ از داوطلبان قبول می کنیم.” در مقابل، نمرات GPT-3.5 در پایین ترین ۱۰ درصد قرار داشت.

این رقم نشان می دهد که GPT-4 در صدک ۸۸ آزمون LSAT امتیاز ۱۶۳ را کسب کرده است. دانشجویان کالج باید در دانشکده حقوق در ایالات متحده پذیرفته شوند.

نتایج آزمایش GPT-4 و GPT-3.5 در آزمایشات مختلف اخیر در ایالات متحده. سس: هوش مصنوعی را باز کنید

نمرات GPT4 برای پذیرش در ۲۰ دانشکده حقوق برتر موقعیت خوبی دارد و درست کمتر از نمرات گزارش شده مورد نیاز برای پذیرش در مدارس معتبر مانند هاروارد، استنفورد، پرینستون و ییل است.

نسخه قبلی ChatGPT تنها ۱۴۹ امتیاز در LSAT کسب کرد و آن را در ۴۰ درصد پایینی قرار داد.

همچنین GPT-4 در آزمون Unified Bar Examination امتیاز ۲۹۸ از ۴۰۰ را کسب کرد. این آزمون به دانشجویان حقوق که به تازگی فارغ التحصیل شده اند اجازه می دهد تا به عنوان وکیل در حوزه های قضایی ایالات متحده فعالیت کنند.

نمرات UBE باید برای عمل قانونی در هر حوزه قضایی ایالات متحده به رسمیت شناخته می شد. سس: هیئت ملی آزمون دهندگان وکالت

نسخه‌های قدیمی‌تر ChatGPT در این تست با مشکل مواجه شدند و امتیاز ۲۱۳ از ۴۰۰ را در ۱۰ درصد پایینی کسب کردند.

در امتحانات SAT Evidence-based Reading & Writing و SAT Math که توسط دانش آموزان دبیرستانی ایالات متحده برای اندازه گیری آمادگی کالج گرفته شد، GPT-4 به ترتیب در صدک های ۹۳ و ۸۹ امتیاز گرفت.

GPT-4 همچنین در علوم “سخت” برتر است، با نمرات صدک بسیار بالاتر از میانگین در AP Biology (85-100%)، شیمی (۷۱-۸۸%)، و فیزیک ۲ (۶۶-۸۴%).

نتایج آزمایش GPT-4 و GPT-3.5 در آزمایشات مختلف اخیر در ایالات متحده. منبع: OpenAI.

با این حال، نمرات محاسبه AP آن نسبتاً متوسط ​​است و بین صدک های ۴۳ و ۵۹ رتبه بندی می شود.

حوزه دیگری که GPT-4 فاقد آن بود، آزمون ادبیات انگلیسی بود، با نمرات بین صدک ۸ و ۴۴ در دو آزمون جداگانه.

طبق گفته OpenAI، GPT-4 و GPT-3.5 این آزمون ها را از آزمون های عملی در سال های ۲۰۲۲-۲۰۲۳ دریافت کرده اند و “آموزش خاصی” با ابزارهای پردازش زبان ندارند.

“ما هیچ آموزش خاصی برای این کارآزمایی ها انجام ندادیم. بخش کوچکی از سوالات مربوط به کارآزمایی ها توسط مدل در طول آموزش بررسی شد، اما ما نتایج را نشان دهنده می دانیم.”

نتیجه همچنین باعث ترس در جامعه توییتر شد.

مربوط: چگونه ChatGPT بر فضای Web3 تأثیر می گذارد؟ پاسخ های صنعت

نیک آلموند بنیانگذار FactoryDAO گفت در ۱۴ مارس، ۱۴۳۰۰ دنبال کننده او در توییتر گفتند که GPT4 مردم را می ترساند و سیستم آموزشی جهان را “فروپاش می کند”.

مدیر سابق Coinbase، Conor Grogan، گفت که او قراردادهای هوشمند اتریوم زنده را به GPT-4 تزریق کرد و بلافاصله به چندین “آسیب پذیری امنیتی” اشاره کرد و نحوه سوء استفاده از کد را توضیح داد.

در ممیزی قراردادهای هوشمند قبلی ما در ChatGPT، متوجه شدیم که حتی نسخه اول قادر به یافتن برخی اشکالات در کد بود.

Rowan Cheung، بنیانگذار خبرنامه هوش مصنوعی The Rundown، ویدیویی از GPT به اشتراک گذاشت که یک وب سایت جعلی را که به صورت دستی روی کاغذ کشیده شده بود، به کد تبدیل می کند.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا