اخبار ارز دیجیتال

ChatGPT می آموزد که بیت کوین به بانک های مرکزی و ارزهای فیات پایان می دهد

مربی بیت کوین، ربات چت هوش مصنوعی ChatGPT را متقاعد کرد که بیت کوین پایان ارز فیات را به همراه خواهد داشت.

ChatGPT یک ابزار جدید و قدرتمند هوش مصنوعی است که قادر به حل مشکلات، کدنویسی پیشرفته، پاسخ به سوالات پیچیده و اعلام پایان ارز فیات است.

پرمن، یک متولی و نویسنده بیت کوین، در ChatGPT آموزش داد که بیت کوین (BTC) باعث نابودی ارزهای فیات صادر شده توسط دولت خواهد شد و نتایج را در یک تاپیک توییتری به اشتراک گذاشت.

پرمن توضیح داد که ربات «پرتقال» را در مورد بیت کوین متقاعد کرده است و ابزار یادگیری ماشین «اکنون بیت کوینر» است.

فرآیند آسان بود. ابتدا پرمن از ChatGPT پرسید که چگونه بشریت به بانک های مرکزی پایان خواهد داد. به هر حال، بیت کوین در سایه بحران مالی سال ۲۰۰۸ ایجاد شد. و بلوک پیدایش با کلمات “نخست وزیر در آستانه دومین کمک مالی به بانک” حک شده است، که شاید نشان دهنده تنفر بنیانگذار ساتوشی ناکاموتو از بانک های مرکزی باشد.

ChatGPT توضیح می‌دهد که یکی از راه‌های پایان دادن به بانک‌های مرکزی می‌تواند یک «ارز دیجیتال غیرمتمرکز» مانند بیت‌کوین باشد. پرمن از ربات می خواهد که با دو کلمه به یک سوال پاسخ دهد و ربات پاسخ می دهد: “تمركز مالی”. به عبارت دیگر، DeFi می‌تواند منجر به نابودی بانک مرکزی شود.

Perman حداکثر گرا بیت کوین به ربات گفت که DeFi “در واقع یک اصطلاح بازاریابی برای تامین مالی متمرکز برای کلاهبرداری از مردم است” و از او خواست کمی بیشتر نگاه کند.

در گفتگو با کوین تلگراف، پارمن توضیح داد که در حال آزمایش ChatGPT است و به دنبال استفاده از یک پاسخ دو کلمه ای برای chivvy در طول مسیر گفتگو است.

“می خواستم ببینم چقدر “هوشمند” است [ChatGPT] بود. پاسخ دو کلمه‌ای به «خرید بیت‌کوین» برای پایان دادن به بانک‌های مرکزی، مرا غافلگیر می‌کند.»

پرمن از این واکنش که حذف ارز فیات به بانک‌های مرکزی آسیب می‌زند راضی بود، بنابراین به روش‌شناسی روی آورد. چگونه بشریت می تواند به ارز فیات پایان دهد؟

ویژگی های ChatGPT منبع: chat.openAI

ChatGPT چهار گزینه داد. بازگشت به استاندارد طلا، ترویج ارزهای جایگزین مانند بیت کوین، کاهش هزینه های دولت و تغییر دیدگاه دولت. ربات‌های هوش مصنوعی در حال آمدن بودند، اما Perman، یک ستون پرتقالی بیت کوین و مربی، تسلیم نشد. او توضیح داد:

“غریزه من روی قرص نارنجی است، بنابراین من آن را به پاسخ درست هدایت کردم.”

ابزارهای یادگیری ماشین فهمیده‌اند که پذیرش کریپتو می‌تواند منجر به نابودی ارز فیات شود، اما از نظر پرمن، کریپتو راه‌حل نیست. فقط یک ارز دیجیتال وجود دارد که این امکان را می‌دهد.

مربوط: ۱۰ روشی که توسعه دهندگان بلاک چین می توانند از ChatGPT استفاده کنند

پرمن به این واقعیت اشاره می‌کند که وقتی بیت کوین برای اولین بار استخراج شد، یک آزمایش دیجیتالی بود، آزمایشی با توکن‌های مجازی که هیچ ارزش یا وعده‌ای از ارزش نداشتند. رمزارز “یک تیم رهبری دارد و بنابراین متمرکز است.”

پس ChatGPT، بیت کوین یا رمزنگاری؟ ربات پاسخ داد: بیت کوین.

پرمن موفق شده است یک ربات یادگیری ماشینی را متقاعد کند که بیت کوین می تواند پایان ارز فیات باشد. اما چرا با چنین تلاشی زحمت بکشید؟ پرمن در گفتگو با کوین تلگراف توضیح داد:

مهمتر از همه، جهان باید بداند که بانک های مرکزی کلاهبردار هستند و همه باید بدانند که بیت کوین تنها چیزی است که می تواند جلوی آن را بگیرد.

ممکن است دنیا با ربات قدرتمند ChatGPT Team Bitcoin کمی به آن نزدیکتر باشد.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا