🚨 اخبار ارز دیجیتال

OpenAI ویژگی Bing ChatGPT را پس از پرش کاربر از Paywall به حالت تعلیق در می آورد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

OpenAI یک اشکال در افزونه Browse کشف کرده است که گهگاه به کاربران اجازه می دهد مقالات دارای دیوار پرداخت را به اشتباه بخوانند.

مرور ChatGPT، یک ویژگی موتور جستجوی مبتنی بر Bing، به‌طور موقت توسط OpenAI غیرفعال شد، زیرا یک حفره به کاربران اجازه می‌داد محتوای دارای دیوار پرداخت را دور بزنند.

OpenAI در توییتی در ۴ جولای به کاربران از تعلیق اطلاع داد تا این مشکل حل شود و “اقدامات مناسب توسط صاحبان محتوا” انجام شود.

“ما دریافتیم که ChatGPT “Browse” بتا ممکن است محتوا را به روشی نامطلوب نمایش دهد. به عنوان مثال، اگر کاربر به طور خاص URL کامل را درخواست کرده باشد، این درخواست ممکن است به اشتباه انجام شود. در حالی که این مشکل را برطرف می کنیم، مرور را غیرفعال می کنیم. ”

Browse در حال حاضر در نسخه بتا است و برای مشترکین سرویس ChatGPT Plus در دسترس است. مشکل اولیه در طول آزمایش حل شد و به نظر می رسد که OpenAI ممکن است در پاسخ به یک پست Reddit به این مشکل رسیدگی کرده باشد.

در اواخر ژوئن، یکی از اعضای subreddit r/ChatGPT یک اسکرین شات از یک جلسه مرور پست کرد و از چت بات خواست که متن پیوندی به مقاله دیوار پرداخت آتلانتیک را چاپ کند.

در پاسخ، ChatGPT مقاله کامل را بدون دیوار پرداخت ارائه کرد.

پستی در r/ChatGPT که نشان می‌دهد می‌توانید متن پنهان شده در پشت دیوار پرداخت را پاک کنید.منبع: Reddit

این پست ۶۲۰۰ رای مثبت و ۲۸۴ نظر دریافت کرد که نشان می‌دهد ChatGPT “از مکانیزمی مشابه با حذف کننده‌های paywall آنلاین استفاده می‌کند که “نسخه‌های کش Google را می‌خواند” که دیوار پرداختی برای اهداف بهینه‌سازی موتور جستجو ندارند. برخی حدس می‌زنند که این کار را می‌کند.

یکی دیگر از کاربران Reddit، “Red_Laughing_Man” پیشنهاد کرد که ChatGPT می تواند به سادگی کد دیوار پرداخت را که برای نمایش یک بنر در بالای محتوا استفاده می شود نادیده بگیرد تا زمانی که شخصی ثبت نام کند یا وارد سیستم شود.

یکی از Redditor به درستی از مردم خواست که “از این دوره تا زمانی که طول می کشد لذت ببرند.”

مربوط: گوگل خط‌مشی رازداری را به‌روزرسانی می‌کند تا اجازه دهد داده‌ها برای آموزش هوش مصنوعی خراشیده شود

استفاده از خراش دادن داده ها برای آموزش مدل های هوش مصنوعی در ماه های اخیر به یک مشکل رایج تبدیل شده است.

در اول جولای، ایلان ماسک، مالک توییتر، حذف داده‌ها را دلیل محدودیت جدید تعداد توییت‌هایی که کاربران می‌توانند در یک روز در این پلتفرم بخوانند، ذکر کرد.

OpenAI قبلاً به خاطر این موضوع شکایت کرده بود. Cointelegraph در ۲۹ ژوئن گزارش داد که یک شکایت دسته جمعی علیه سازندگان ChatGPT به اتهام جمع آوری اطلاعات شخصی کاربران از اینترنت تشکیل شده است.

مجله: AI Eye: رزروهای سفر با هوش مصنوعی به طرز خنده‌داری بد هستند، ۳ استفاده عجیب از ChatGPT و افزونه‌های رمزنگارینویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا